Пожертви запорізькій судді, місцевий ЛГБТ-прайд і нові голови поліції: підсумки дня

Пожертви запорізькій судді, місцевий ЛГБТ-прайд і нові голови поліції: підсумки дня

Про найголовніше 18 березня.

Запоріжжя доєднається до відомої ЛГБТ- акції: що думають містяни? ( відео)

У 2020 році у місті вперше пройде ЛГБТ-акція - «ЗапоріжжяПрайд», з метою розв'язання проблем прав людини.У місті подібна акція відбудеться вперше, раніше такі заходи проходили тільки в Києві, Харкові, Одесі та Кривому Розі, але минулорічні досвіди показують, що деякі агресивно налаштовані запоріжани, не дуже тепло реагують на подібні ініціативи.  (Читати)

На Запоріжжі представили двох нових керівників поліції: що про них відомо

У Запорізькій області представили двох нових очільників відділень поліції. Так, нове керівництво отримали Михайлівський та Вільнянський відділи ГУНП у Запорізькій області. Однак ми вирішили поцікавитись, що відомо про новоспечених голів. (Читати)

Запорізькій судді жертвують кошти на придбання квартири

Пожертви бувають різними, але сьогодні ми хочемо розповісти вам про те, як запорізькій судді пожертвували кошти на придбання квартири, поки вона перебуває у декретній відпустці. (Читати)

ДБР займається не своєю справою?

Слідчі ДБР зацікавились керівництвом компанії, яка будує вітроелектростанцію «Зофія», потужністю 750 МВТ, на території Якимівського району Запорізької області. (Читати)

Стало відомо, хто реконструюватиме площу Фестивальну у Запоріжжі (оновлено)

Тендер на реконструкцію площі Фестивальної завершено. Стало відомо, яка фірма виконає відповідні роботи. Як не дивно, фірма першого заступника голови ЗОДА Івана Федорова залишилась "за бортом". (Читати)

Запорізькі посадовці затвердили перелік заходів щодо запобігання поширення коронавірусу на території області

На позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації в Запорізькій області було затверджене посилення карантинних заходів щодо недопущення коронавірусу на території регіону. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі