Поки Уряд розмірковує над ринком землі - високоповажне товариство на Запоріжжі проводить торги

Поки Уряд розмірковує над ринком землі - високоповажне товариство на Запоріжжі проводить торги

Поки у Києві тільки розмірковують як узаконити продаж землі сільськогосподарського призначення, відповідний законопроект Уряд лише подав на розгляд парламенту в Запоріжжі, торги йдуть вже повним ходом.

Так, ми вже розповідали про сумнівне рішення щодо виділення земельної ділянки представникам «Запоріжсталі», сьогодні поговоримо про те, як іноземна компанія  отримала дозвіл на зняття та переведення родючого шару ґрунту на 35 земельних ділянках, орієнтовною площею 23, 2944 га.

Розпорядженням від 21 жовтня 2019 року № 500 «Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «Юрокейп Юкрейн І» на розроблення робочого проєкту землеустрою щодо зняття, перенесення, збереження родючого шару ґрунту та рекультивації земель» Віталій Туринок надав дозвіл ТОВ «ЮРОКЕЙП ЮКРЕЙН І» зняти та перевести родючий шар ґрунту на орієнтовній площі 23,2944 га, із земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів на територіях наступних сільських рад: Добрівської, Надеждинської та Гірсівської сільської об’єднаної територіальної громади Приазовського району Запорізької області.

 

За даними сервісу Opendatabot ТОВ «ЮРОКЕЙП ЮКРЕЙН І» належить кіпрському офшору «Лонгвінг Юкрейн Лімітед», його директором є  Мамментей Бйорн. Основний вид діяльності — виробництво електроенергії, зареєстровано за адресою: Приазовський район, село Гірсівка, вул. Центральна, будинок 50 (за цією ж адресою зареєстрована й Гірсівська сільська рада).

 

За нашою інформацією, після зняття родючого шару ґрунту, зазначені ділянки будуть використані для будівництва, експлуатації та обслуговування вітрової електростанції.

Ми вже розповідали, що будівництво вітрових електростанцій на території Запорізької області - дуже прибутковий бізнес для Віталія Туринка після призначення його на посаду голови Запорізької ОДА.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі