Покупка запорізького підприємства "Мотор Січ" китайцями відкладається

Покупка запорізького підприємства 'Мотор Січ' китайцями відкладається

Антимонопольний комітет України відклав винесення рішення про розгляду заявки китайської Skyrizon і Укроборонпрому про покупку контрольного пакету акцій запорізького заводу Мотор Січ. Про це повідомляє "Ліга.Бізнес"

За словами Юрія Терентьєва, «Укроборонпром» попросив про відстрочення на два місяці для подачі додаткових документів по справі. Комітет задовольнив клопотання.

21 листопада закінчився передбачений законом термін для розгляду заявки, це випливає із протоколу зустрічі між представниками Skyrizon і української влади, яка відбулася 5 листопада в Офісі президента.

Нагадаємо, як писало видання The Wall Street Journal, у США зацікавились придбанням української компанії "Мотор Січ". Засновник американської приватної військової компанії Blackwater Ерік Прінс веде переговори стосовно придбання українського АТ "Мотор Січ".

Також зазначається, що Вашингтон продовжує спроби не допустити перехід українського виробника двигунів для авіаційної техніки під контроль Китаю. За даними WSJ, президент США Дональд Трамп доручив Прінсу вести переговори про придбання підприємства "Мотор Січ".

Підприємство «Мотор Січ» знаходиться у нестабільному становищі.  Нещодавно компанія опублікувала квартальний звіт за період 9-ти місяців поточного року. Сума збитків сягає понад півмільйона гривень.

Президент акціонерного товариства В’ячеслав Богуслаєв запевнив робітників, що обсяг замовлень на майбутній рік не зменшився, ніж у 2019, але при цьому режим економії завод не скасову. Натомість, не виробничі витрати й надалі будуть скорочуватись.

«Після зміни центральної влади йде заміна на місцях, а це тривалий процес, і нам треба пережити складний в соціальному плані період, — поділився з активом Богуслаєв. — Я впевнений, що з часом все вляжеться. Пройде півроку-рік і все встане на свої місця.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі