Політика очільника Запорізької області, або як звільнити "неугодні" кадри

Політика очільника Запорізької області, або як звільнити 'неугодні' кадри

Порушення трудового законодавства заради задоволення інтересів вищої гілки влади?

18 листопада відбулася неофіційна зустріч голови Запорізької ОДА Віталія Туринка та запорізьких народних депутатів України від «Слуги народу» на зустрічі також був присутній Дмитро Попов.

Темою зібрання стало обурення Зе-команди кандидатами на голів райдержадміністрацій, які затвердив Віталій Туринок, про це виданню стало відомо з проінформованих джерел.

Нагадаємо, ми розповідали, що у Запорізькій області в рамках проекту «Ліфт» були відібрані та подані на розгляд Кабінету Міністрів кандидатури 20 голів РДА.

За винятком п’яти новачків — Юрія Богданова (Запорізька РДА), Олексія Тимківа (Михайлівська РДА), Віталія Татаренко (Новомиколаївська РДА), Аскада Ашурбекова (Токмацька РДА) та Василя Апостолова (Якимівська РДА) всі інші «нові» голови РДА є перевіреними кадрами старої влади.

Голови Васильківської (Холоша А.І.),  Пологівської (Крупський А.Є.) та  Розівської (Ревут В.Ф.) РДА  залишились на своїх посадах.

На посади голів інших райдержадміністрації були запропоновані чиновники, які при минулій владі обіймали посади заступників голів РДА.

Народні депутати зазначили, що у Києві вкрай не задоволені відношенням Туринка до підбору кандидатів, відібрані чиновники не відповідають вимогам Зе-команди, вони не зможуть забезпечити перемогу партії «Слуга народу» на місцевих виборах 2020 року, а це на даний час головна мета нової влади.

До їхньої думки пан Туринок, очевидно, прислухався і наказав головам РДА писати заяви на звільнення без зазначення дати. Зокрема, розпочав з Володимира Грянистого та Артура Крупського. На черзі інші...

Журналістам видання вдалось зв'язатись з Володимиром Грянистим. У свою чергу, очільник зауважує, що наразі не коментуватиме це, підкреслюючи, що "в такий час все, що завгодно може бути", тому його нічого вже тут не дивує. 

Інші ж, голови райадміністрацій поки утримались від коментарів.

За нашою інформацією, матеріали на звільнення голови Вільнянської РДА Володимира Грянистого вже підготовані для направлення до Офісу Президента.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі