Помічниця екс-голови Запорізької області активно озброюється

Помічниця екс-голови Запорізької області активно озброюється

Очевидно, Юлія Савченко не погоджується з висловлюванням англійського драматурга і поета Вільяма Шекспіра, що «Сльози - це зброя жінок», тому зберігає вдома серйозний арсенал холодного заліза.

Юлія Савченко, яка обіймала посаду помічниці ексголови Запорізької ОДА Костянтина Бриля, в червні минулого року придбала пістолет Форт 9Р, відповідну інформацію ми знайшли в її декларації за 2019 рік.

Травматичний пістолет «Форт-9Р» призначений для прихованого носіння, як зброю для самооборони. Особливістю травматичного пістолета «Форт-9Р» є суцільна металева рамка, яка забезпечує високу міцність конструкції та довготривалу службу виробу.

За чинним законодавством до осіб, яким надано право придбання засобів активної самооборони, до яких належать травматична зброя, належать працівники суду, правоохоронних органів і їхні близькі родичі, а також особи, що беруть участь у кримінальному судочинстві, журналісти і позаштатні журналісти, члени громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовці (окрім військовослужбовців строкової служби), певні категорії державних службовців.

У зв’язку з чим ми вважаємо, що законність оформлення Юлії Савченко дозволу на носіння, зберігання спецзасобу Форт 9Р знаходиться під питанням.

На даний час в арсеналі Юлії Савченко зберігаються:

  • гвинтівка Blaser R93 к.7,62;
  • гвинтівка Blaser R93 к.22-250;
  • рушниця Benelli Raffaello к. 12;
  • пістолет Форт 9Р, к.9 мм.

Дві останні одиниці зброї були придбані у 2019 році.

Зазначимо, що з огляду на запальний характер Юлії Савченко з моменту придбання спецзасобу конфлікт, на який вона провокує оточуючих може не закінчитися просто порізаними колесами, про даний випадок ми розповідали рік тому, незгодні можуть серйозно постраждати. Це в першу чергу стосується осіб, які встануть на шляху Юлі Савченко під час місцевих виборів, в підготовки до яких екс-чиновниця вже активно бере участь.

Ми звернулися до ГУНП в Запорізькій області з інформаційним запитом щодо підстав на яких Юлії Савченко видано дозвіл на поводження з травматичною зброєю.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі