Помічники Віталія Боговіна: хто вони й що про них відомо?

Помічники Віталія Боговіна: хто вони й що про них відомо?

На сайті Запорізької обласної державної адміністрації оприлюднено розпорядження Віталія Боговіна «Про зміни у структурі та штатному розписі апарату облдержадміністрації».

На виконання вказаного розпорядження з 1 липня в апараті держадміністрації введено одну посаду радника голови обласної державної адміністрації та сім посад помічника голови обласної державної адміністрації.

Зазначимо, що у Віталія Туринка, який обіймав посаду голови Запорізької ОДА перед Віталієм Боговіним було лише чотири помічники. Для того щоб збільшити кількість помічників були скорочені посади у відділах фінансового забезпечення, роботи із зверненнями громадян та сектору мобілізаційної роботи.

Ким будуть укомплектовані створені посади поки ще не відомо, але маємо припущення що серед нових працівників Запорізької ОДА будуть Єгор Дмитрієв та Тетяна Дроботя, яких ми бачили на першій прес-конференції Віталія Боговіна.

У відкритих джерелах ми знайшли деяку інформацію про учасників прес-конференції.

Єгор Дмитрієв з 2013 по 2017 працював менеджером по продукції компанії Yabloki.ua (Запоріжжя). З жовтеня 2014 по січень 2018 був юрисконсультом компанії «Бізон-Тех», з лютого 2018 року - начальник інноваційних проектів Групи компаній BKW Group.

Освіта: 2010 році закінчив Запорізький національний технічний університет, спеціальність - «Міжнародні економічні відносини».

2009-2012 навчався у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ, спеціальність - «Юриспруденція».

2012-2014 навчався у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, факультет юриспруденції.

Тетяна Дроботя навчалась у лондонському коледжі Vogue та Condé Nast College London of Fashion & Design, де отримала знання у галузі фешн-журналістики, видавничого бізнесу, PR&маркетинг індустрії моди. Працювала у ЖК «Ренессанс» та “Monica Bellucci Lounge Cafe” на посаді маркетолога. З 2018 працювала директором з маркетингу мережі електроніки YABLOKI.ua, а також ресторанів «JOBS Cafe», «Крыша» та кав'ярні «Black Honey».

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі