Понад півмільйона гривень отримали медики у Запорізькій області

Понад півмільйона гривень отримали медики у Запорізькій області

Наприкінці березня українським медикам пообіцяли заплатити 300% окладу за роботу з пацієнтами, хворими на COVID-19. Втім, як показала практика, зробити це було не просто: спершу було незрозуміло, хто повинен платити – місцеві бюджети чи держава. Тепер, коли гроші таки виділили, плутанина виникає з тим, як і кому нараховувати доплату.

Видання «Факти Запоріжжя» вирішило дізнатись чи перерахували органи місцевого самоврядування обіцяне. Як зазначає перший заступник голови ЗОДА Іван Федоров, на ініційований нами запит, надбавку за свою роботу медики отримали.

Так, доплату в Запорізькому регіоні отримали 89 медпрацівників у загальній сумі із нарахуваннями 874, 78 тис. грн за березень 2020 р. із них:

  • - 307,7 тис. грн – забезпечено з обласного бюджету;
  • - 540,1 тис. грн – субвенція із держбюджету органам місцевого самоврядування.

Зазначимо, мінімальний оклад за посадою, згідно з тарифним розрядом, становить 3 тисячі 826 гривень, отже мінімальна доплата повинна становити 11 тисяч 478 гривень, порахували у «Слово і Діло».

Виходячи з наданої інформації від ЗОДА, доплата згідно з мінімальним окладом, становить в середньому 9 820 грн.

Крім того, пан Федоров зазначає: «доплати до заробітних плат медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я, які безпосередньо залучено на роботах з ліквідації гострої респіраторної хвороби Covid-19 за період квітень-травень 2020 р. будуть здійснюватись відповідно до укладених договорів із Національною службою здоров’я України».

На сьогодні вже подано 64 пропозиції на укладення договорів з Нацслужбою, з них 63 медзаклади Запорізької області вже підписали договори та 1 медустанова очікує на проєкт договору.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі