Популізм в стінах Запорізької ОДА, "протизаконня" ДБР, візит Прем'єра на довгобуд у Запоріжжі: підсумки дня

Популізм в стінах Запорізької ОДА, 'протизаконня' ДБР, візит Прем'єра на довгобуд у Запоріжжі: підсумки дня

Про найголовніше за 7 листопада!

Викорінити бюрократизм чи сховатись за популістичним гаслом в стінах Запорізької облдержадміністрації?

«Поліпшити бюрократизм та опікуватися проблемами суспільства». Ці слова мало не щодня можна почути в стінах будівлі Запорізької облдержадміністрації. Їх ініціатор – голова області Віталій Туринок.

Так, очільник ОДА на нарадах підкреслює, що усі зусилля необхідно зосередити на вирішенні першочергових важливих завдань, усі другорядні питання вирішувати в робочому порядку, або відкласти на потім. Голова адміністрації закликає зменшити формалізм при вирішенні службових задач й повернутися обличчям до людей та їх проблем. Більше тут.

ДБР вчиняє протизаконні дії, аби прикрити злочини запорізького високопосадовця?

Тема протистояння губернатора Запорізької області Віталія Туринка та директора Департаменту екології та природних ресурсів Віталія Гордієнка доповняється новими фактами. 

Врешті-решт, Віталій Гордієнко звернувся до Мелітопольського міськрайонного суду зі скаргою в порядку ст. 303 КПК України та проханням визнати незаконною бездіяльність відповідальних осіб та зобов’язати ТУ ДБР внести заяву про вчинення кримінального правопорушення до ЄРДР та розпочати досудове розслідування. Більше тут.

«Символ корупції»: прем’єр-міністр України призначив строки будівництва мостів

Сьогодні, 7 листопада, прем’єр-міністр України Олексій Гончарук завітав з робочим візитом до Запоріжжя. Чиновник розглянув проєкт будівництва запорізьких мостів і назвав строки, за які мають бути виконані відповідні роботи.

Зустріч прем’єр-міністра з місцевою владою та представниками обласного автодору відбулася безпосередньо на території недобудів. Начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Андрій Івко представив Олексію Гончаруку потенційний вигляд добудованого моста, технічний аудит обстеження конструкцій, які на сьогодні вже збудовані, загальний та календарний плани будівництва, а також експертний звіт організації, яка вже дала позитивний висновок. Більше тут.

Президент звільнив очільників РДА на Запоріжжі

На офіційному сайті Президента України з’явились розпорядження про звільнення та призначення двох голів районів у Запорізькій області.

Так указом президента №375/2019-рп звільнено главу Вільнянського району Дмитра Іванова, а також розпорядженням №376/2019-рп звільнено Володимира Грянистого з посади голови Новомиколаївської районної державної адміністрації. Більше тут.

Завуальована діяльність "Мотор Січ": що відбувається з підприємством?

Нещодавно підприємство «Мотор Січ» опублікувало квартальний звіт за період 9-ти місяців поточного року. Сума збитків сягає понад півмільйона гривень.

Так, представники підприємства неодноразово нарікали в медіапросторі, що держзамовлень не має, а це означає, що діяльність "Мотору" зазнає чималих збитків.  Згідно зі звітом, сума збитків склала 532 млн грн, а в минулому році підприємство закінчило з прибутком у розмірі 543 млн грн. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі