Порушення співробітників СБУ, безхатченки у Запоріжжі та зв'язок Туринка з волинськими рейдерами: підсумки дня у Запоріжжі

Порушення співробітників СБУ, безхатченки у Запоріжжі та зв'язок Туринка з волинськими рейдерами: підсумки дня у Запоріжжі

Про найважливіше 10 жовтня.

Співробітники СБУ на Запоріжжі під виглядом боротьби зі злочинністю зухвало порушують закон?

Днями співробітники Департаменту екології та природних ресурсів у приміщені Запорізької облдержадміністрації отримали повістки, якими їх викликають на допит до СБУ у Запорізькій області. Про це виданню «Факти Запоріжжя» повідомили працівники Департаменту. Як з’ясувалося, співробітники СБУ мають намір допитати працівників Департаменту в рамках кримінального провадження № 12015080330000715, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 18 листопада 2015 року, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 249, ч. 2 ст. 364 КК України. (Читати)

Як у Запоріжжі борються з проблемами безхатченків?

За даними ООН, у світі налічується більш ніж 100 мільйонів осіб, які не мають даху над головою. Важливим завданням суспільства є створення належних умов життя для таких людей. Для цього необхідно об’єднати зусилля влади, громадських організацій та бізнесу. Ми проаналізували способи допомоги безхатченкам як за кордоном, так і в Україні. Зокрема, вдалося окреслити картину проблем безпритульних у Запоріжжі. Як виявилось, у місті існує чинний механізм допомоги таким людям. Про це – далі у матеріалі. (Читати)

Які інтереси об'єднують очільника Запорізької області з волинськими рейдерами?

Голова Запорізької ОДА Віталій Туринок є власником ПП «Інтертрейд», що здійснює господарську діяльність в місті Луцьк Волинської області. З відкритих джерел інформації відомо, що зазначене підприємство розпочало діяльність у 2004 році на базі ВАТ «Волиньзалізобетон». (Читати)

У Запоріжжі відбудеться козацький фестиваль "Покрова на Хортиці"

З нагоди свят Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, Дня захисника України та Дня визволення міста Запоріжжя 14 жовтня на острові Хортиця відбудеться десятий Всеукраїнський козацький фестиваль «Покрова на Хортиці». Так, у рамках  фестивалю «Покрова на Хортиці» 12 жовтня о 16.00 відбудеться  гала-концерт Всеукраїнського фестивалю «Краса і гордість козацького краю»  у міському палаці дитячої та юнацької творчості. (Читати)

Голова Запорізької ОДА не поспішає боротися з корупцією у сфері харчування

Постачання продуктів харчування у комунальні заклади та установи за бюджетний кошт було і залишається дуже прибутковою справою. Проте стороннім фірмам у ці сфері робити нічого, бо без протекції посадовців шанси виграти тендер та отримати замовлення наближені до нуля. (Читати)

Як запоріжани з Днем міста вітали (відео)

Вже дуже скоро Запоріжжя гудітиме, як вулик, оскільки наближається День міста. Цьогоріч святкування припадають на 12 та 13 жовтня. Сьогодні не буде ніяких питань, лише посмішки та привітання. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі