Посада генерального директора «Міських теплових мереж» допомагає накопичувати мільйони

Посада генерального директора «Міських теплових мереж» допомагає накопичувати мільйони

Дві квартири та близько двох мільйонів грошових активів у директора "МТМ"

«Холодно, тепліше-тепліше, гаряче». Ні це зовсім не фрази із всім відомої дитячої гри, а співробітників комунальних служб, коли готуються до опалювального сезону. Звісно це жарт, але не будемо стверджувати. Інформуючи вас щодня про надбання місцевих чиновників та депутатів, прийшла черга зазирнути у статки наших комунальників. Сьогодні розберемо щорічну декларацію генерального директора концерну «Міські теплові мережі» Олександра Грека.

Тож пан Грек чоловік сімейний, має дружину Ольгу та пасинка Михайла, з яким на пару й буде звітувати про нажите майно.

Серед нерухомості посадовець зазначає дві квартиру: одну в Дніпрі, у спільні власності, площею 53,1 м² та у Запоріжжі, площею 46 м².

У автопарку комунальника мається один автомобіль: FIAT CINQUECENTO 2017 року випуску, придбаний за 457 500 гривень.

 FIAT CINQUECENTO 

Серед основних доходів посадовець зазначає заробітну плату, у розмірі – 287 179 гривень, допомогу на лікування – 197 гривень, витрати роботодавця на підвищення кваліфікації працівника – 1 323 гривень та страхові виплати – 35 316  гривень.

А ось грошових активів у пана Грека більше, так про всякий випадок він має: 290 000 гривень, 40 000 доларів та 30 000 євро, дружина посадовця зазначає 16 000 гривень.

Серед іншого все ж таки трохи ближчий до людей із середнім достатком та має кредит, у "Креді Агріколь Банк" – 239 460 гривень.

Нагадаємо, у 2016 р. ЗМІ повідомляли, що Грек Олександр ймовірно порушив вимоги щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Суть ймовірного порушення: директор концерну пан Грек підписав контракт на піар-супроводження діяльності підприємства з місцевим телеканалом ТВ-5.  Попереднє місце роботи Грека – головний інженер ПАТ «Запоріжсталь».  Кінцевім бенефіціаром «Запоріжсталі» і ТВ-5 є одна особа, що вказує на ймовірний конфлікт інтересів. Чим порушив ст. 35 Закону України “Про запобігання корупції“,ч. 1 ст. 59-1 Закону України “Про місцеве самоврядування». Загальна сума можливих збитків - 100 000 грн.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі