Посадовці проти децентралізації, видатки запорізького екофонду та призначення голів РДА: підсумки дня

Посадовці проти децентралізації, видатки запорізького екофонду та призначення голів РДА: підсумки дня

Про найголовніше 19 грудня.

Голови ОТГ виступили проти президентського законопроекту про децентралізацію

Голови Громад підписали спільну заяву до Президента України щодо прийняття Проекту Закону про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади).  Очільники міст, об’єднаних територіальних громад закликають Президента провести консультації та обговорення законопроекту, для вироблення спільної позиції щодо питання децентралізації. (Читати)

Хто і скільки отримає коштів з екофонду Запоріжжя?

Запоріжани скаржаться на низку проблем, які споконвіку були та залишаються у металургійному містечку: благоустрій, транспорт, екологія. Однак, відомо, що місто отримує «компенсацію»  у вигляді екологічного податку, і це може допомогти у розвитку Запоріжжя. (Читати)

На Молочному лимані відкриють промоїну

Вже 27 грудня о 10.00 відбудеться довгоочікувана подія - урочисте відкриття промоїни, яка з'єднує Молочний лиман і Азовське море. Про це повідомив директор Приазовського національного природного парку Дмитро Воловик. (Читати)

Президент України призначив голів запорізьких РДА

Розпорядженням Володимира Зеленського призначено нових глав Новомиколаївської, Гуляйпільської та Михайлівської РДА. Відповідні розпорядження опубліковані на сайті президента. Так, згідно з розпорядженням від 18 грудня 2019 року, на пост глави райадміністрації призначені: Віталій  Тараненко - Новомиколаївська районної адміністрації, Олексій Тимків - Михайлівська районна адміністрація, Людмила Гришаєва - Гуляйпільська районна адміністрація. (Читати)

Запорізькі депутати розповіли, скільки грошей їм потрібно для себе

Існує золота формула тем, які будуть цікавити аудиторію споконвіку, ще у стародавньому Римі, людям треба було «хліба та видовищ», з часом це адаптувалось під: Сенсації, Скандали, Секс, Сміх, Смерть та Гроші. Скориставшись можливістю, наша редакція, вирішила запитати у депутатів Запорізької обласної ради, як вони ставляться до збільшення прожиткового мінімуму у розмірі 4200? (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі