Посаду голови райради на Запоріжжі обійме екс-поліцейський

Посаду голови райради на Запоріжжі обійме екс-поліцейський

Нещодавно ми розповідали, що після призначення Віталія Боговіна було оновлено керівництво трьох райдержадміністрацій,  але на цьому кадрові зміни у Запорізькій області не закінчились. У реєстрі НАЗК ми знайшли ще одну декларацію кандидата на посаду голови РДА. Так, 7 серпня декларацію кандидата на посаду голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області подав Ярослав Гелетій.

У листопаді 2017 року Ярослав Гелетієй був звільнений з посади начальника Вільнянського відділення поліції, до цього часу працював на різних посадах в УМВС України в Запорізькій області, після звільнення працював ТОВ «Сонячне насіння плюс».

Декларація кандидата дуже скоромна, задекларована одна квартира, площею 59,2 м2 у Новомиколаївці, автомобіль BMW 318D, 2002 року випуску, придбаний за 213 077 грн.

За минулий рік Ярослав Гелетієй отримав 229 391 грн заробітної плати у ТОВ «Сонячне насіння плюс», пенсію 75 486 грн, дружина у КУ «Центр з обслуговування, координації діяльності та розвитку освітніх закладів» отримала 186 148 грн зарплати. Дома колишній правоохоронець зберігає 100 000 UAH та 8 000 USD.

Зазначимо, що під подання декларації кандидата на посаду Ярослав Анатолійович у назві своєї посади зробив дві граматичні помилки: слово районної написав з однією літерою «н», а у слові адміністрації пропустив літеру «р».

Станом на сьогодні посаду голови Новомиколаївської РДА обіймає Віталій Татаренко, який був призначений розпорядженням Володимира Зеленського від 18 грудня 2020 року.

Напевно рамка у Фейсбуці з хештегом Рік перший#Разом й далі не спрацювала, скоріш за все після 8 місяців перебування на посаді Віталія Татаренко буде звільнено.

Нагадаємо, що Новомиколаївську районну державну адміністрацію вже очолював екс-правоохоронець, так у період червень 2018 – листопад 2019 рр. колишній заступник начальника ДАІ області Володимир Грянистий керував райдержадміністрацією, після чого Володимир Зеленський спочатку  призначив його головою Вільнянскої РДА, а 30 червні звільнив з посади.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі