Посилення карантину: у Запорізькій ОДА визначили низку заходів

Посилення карантину: у Запорізькій ОДА визначили низку заходів

Нещодавно губернатор Запорізької області призначив керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Ним став його перший заступник Іван Федоров, який вже встиг роздати завдання працівникам Департаментів і головам органів місцевого самоврядування.

З огляду на нові обов'язки, Іван Федоров визначив низку зобов'язань для голів РДА, ОТГ та міст обласного значення (з 06.04):

- заборонити: перебування в громадських місцях без засобів захисту; переміщування групою осіб більше ніж дві особи; перебування в громадських місцях осіб, яким не виповнилось 14 років; проведення масових заходів; організацію транспортних перевезень у міському, міжміському, приміському, внутрішньообласному та міжобласному сполучення, окрім перевезення легковими автомобілями та службовим транспортом; відвідування установ, що надають паліативну допомогу; перебувати на вулиці без документів і самовільно залишати місця ізоляції;

- забезпечити облаштування медзакладів для організації обсервації;

- організувати допомогу людям похилого віку та осіб з інвалідністю.

Крім того, визначено низку установ, які обслуговуватимуть пацієнтів із пневмонією середнього та важкого ступеню перебігу. Усім пацієнтам з відповідним захворюванням буде проведено тест на виявлення коронавірусу

Лікарі-інтерни з очной форми навчання будуть переведені на заочну для залучення до надання медичної допомоги в КНП "Запорізька обласна інфекційна клінічна лікарня".

Також перший заступник Віталія Туринка зобов'язав співробітників ГУНП спільно з представниками ГУ ДСНС, військових частин 3033, 3029, Національної гвардії забезпечити порядок на прилеглій території до об'єктів госпіталізації та самоізоляції.

Громадські місця будуть патрулювати співробітники правоохоронних органів для забезпечення громадського порядку та дотримання правил карантинних заходів.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі