Потенційні прокурори: хто із запоріжан претендує на посади в Офісі Генерального прокурора?

Потенційні прокурори: хто із запоріжан претендує на посади в Офісі Генерального прокурора?

Відповідно до наказу Генерального прокурора Руслана Рябошапки, 20 січня поточного року розпочався добір прокурорів на вакантні посади в Офісі Генерального прокурора. Прийом документів триватиме до 9 лютого. Згідно з вимогами, новий прокурор повинен мати профільну освіту та незаплямовану репутацію. Свої сили вирішили спробувати і мешканці Запоріжжя. Зокрема, це працівниця Департаменту реєстраційних послуг міськради та співробітниця ГУ ДПС у Запорізькій області. 

Ми проаналізували декларації усіх чотирьох кандидатів на посади прокурорів в Офісі Генерального прокурора, відомості про яких викладаємо нижче.

Однією з кандидаток до Офісу Генерального прокурора стала співробітниця Департаменту реєстраційних послуг Запорізької міської ради Александрова Юлія. Декларація працівниці доволі скромна, оскільки Юлія Олександрівна зазначила лише дві квартири та заробітну плату за основним місцем роботи у розмірі 147 тисяч.

Співробітниця ГУ ДПС у Запорізькій області Дяченко Юлія також вирішила спробувати свої сили у конкурсі на посаду прокурора. Її декларація містить набагато більше цікавої інформації. Так, Юлія Тарасівна має у власності квартиру, автомобіль Daewoo Lanos TF69Y, водний засіб, заробітну плату у розмірі 180 тисяч гривень та 3 тисячі доларів у готівці. Однак кандидатка вказала також майно своїх батьків - автівку Shkoda Rapid; дохід батька, який працює у прокуратурі Запорізької області, та грошові активи у розмірі 2 тисячі доларів та 2 тисячі євро.

Наступний кандидат - Онищенко Володимир - також не хизується чималим майном. Зокрема, у його декларації вказані лише квартира та легкове авто Nissan Leaf  2013 року випуску.

Експрацівник Дніпровського відділення поліції у Запорізькій області Тимофій Григор'єв теж вирішив податись до Офісу Генерального прокурора. У свою чергу, родина Григор'євих володіє двома квартирами, дев'ятьма земельними ділянками та двома нежитловими приміщеннями. 

Прийом документів триватиме до 9 лютого. Серед етапів добору - комп'ютерне тестування на знання законодавства та відповідності здійснення повноважень прокурора, комп'ютерне тестування на загальні здібності та навички, а також співбесіда . Переможцям добору запропонують пройти стажування. Ми слідкуватимемо за проведенням конкурсу та інформуватимемо вас.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі