Потенційний заступник Туринка, запоріжани про діджиталізацію, стан заповідника Хортиця: підсумки дня у Запоріжжі

Потенційний заступник Туринка, запоріжани про діджиталізацію, стан заповідника Хортиця: підсумки дня у Запоріжжі

Про найцікавіше 3 жовтня.

Високу посаду у Запорізькій ОДА посяде близький друг губернатора: що відомо про Володимира Тарасенка

Ім’я бізнесмена Володимира Тарасенка останнім часом все частіше з’являється у інформаційному полі Запоріжжя. Подейкують, що Володимир Валентинович невдовзі посяде крісло заступника голови Запорізької облдержадміністрації. Тарасенко вже проходить стажування на відповідну посаду, декларацію подав, її вміст опублікуємо згодом. Журналісти видання «Факти Запоріжжя» вирішили дізнатися більше про ймовірного заступника очільника регіону. (Читати)

Розкол депутатського корпусу у Запоріжжі: якою має бути земельна політика?

Сьогодні, 3 жовтня, черговій 32-ій сесії Запорізької обласної ради так і не судилось завершитись. Голова оголосив перерву на невизначений термін.

«Камінь спотикання» обранців полягає у злободенному «земельному питанні». Одним з пунктів порядку денного було підписання звернення до Президента, Верховної Ради та Кабміну про продовження мораторію на продаж землі. Це і розділило не декілька таборів депутатський корпус: одні фракції підтримували продаж, інші ж – зайняли категоричну позицію «проти». Читайте.

 

Чи користуються запоріжани державними послугами в смартфоні? (відеоопитування)

В Україні очікується перенесення майже всіх державних послуг до смартфону. Деякі з них вже тривалий час користуються популярністю. Та чи готові до таких змін запоріжани - дізнаємось далі. (Читати)

Зруйнувати неможливо зберегти: екоактивісти занепокоєні станом заповідника Хортиця у Запоріжжі

У зверненні зазначається, що острів Хортиця є заказником і знаходиться під охороною держави, але про це мало хто з українців знає. Причиною цьому, на думку авторів звернення, є невиконання установою-власником охоронного зобов’язання покладених на неї функцій. Внаслідок такої бездіяльності, в заказнику «виникли» сторонні землекористувачі, будуються МАФи, що не сумісно з виконанням територією завдань заказника, про це повідомляється на сайті ГО "Справжні дії". (Читати)

Запорізькі активісти влаштували мітинг проти підпису "формули Штайнмаєра"

2 жовтня у Запоріжжі відбувся масштабний мітинг проти підпису всім відомої "формули Штайнмаєра". Активісти зібралися на площі Фестивальній під будвленю Запорізької ОДА.  Запорізькі активісти прийшли на зазначене місце з національними прапорами та тематичними плакатами. Зазначається, що анонс заходу був доволі незвичним. (Читати)

"Ми ставимось до моделей, як до своїх дітей", - інтерв'ю з власницею модельного агентства Світланою Целіщевою

Головний вектор діяльності жінки – школа моделей та модельне агентство «Імідж-Центр». За 23 роки свого існування заклади вибороли чимало нагород, організували безліч конкурсів та фестивалів, а також випустили багато талановитих моделей. У дитячій школі моделей для дітей віком 5-13 років спеціалісти навчають дефілюванню, фото позуванню, акторській майстерності, стилістиці, етикету, абетці краси, психології спілкування та ін.. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі