Працює на заводі та заробляє майже 3 мільйони: депутат Запорізької обласної ради оприлюднив свої статки

Працює на заводі та заробляє майже 3 мільйони: депутат Запорізької обласної ради оприлюднив свої статки

Кожна людина бажає по життю займатися улюбленою справою, а якщо вона ще й приносить непоганий заробіток, то це подвійна радість. Однак, життя бентежне тож доводиться працювати там, де хоча б стабільно платять зарплатню. У нашому індустріальному місті, серед іншого основним роботодавцем є заводи, де у середньостатистичного робітника зарплатня становить не більше 15 тисяч гривень, однак є й виключення. Наприклад, директор з охорони праці, промислової та техногенної безпеки, ПАТ "Запоріжсталь" Ігор Черняк у місяць може заробляти понад 245 тисяч гривень. Про це він зазначає у своїй щорічній декларації.

Серед іншого Ігор Черняк є депутатом Запорізької обласної ради від депутатської фракції «Опозиційний блок».

Тож у своїй декларації посадовець звітує про "нажиті статки" разом із дружиною Оленою. Так, серед нерухомості вони мають: дві квартири у Кам’янському Дніпропетровська область, які знаходяться безпосередньо у власності пана Черняка, площею 90,5 м² та 52,8 м² та дві квартири у дружини, а саме у Кам’янському, площею 66 м² та у Донецьку, площею 66,2 м².

Пересувається депутат на Ssang Yong Kyron 2009 року випуску. Однак, посадовець ціну за придбання авто не вказав, на ринку дана модель, у середньому коштує – від 3 886,00 $ до 12 689,00 $.

Ssang Yong Kyron

Ігор Черняк вказує лише одне джерело доходу, свою зарплатню за основним місцем роботи, яка складає – 2 946 471 гривня. 

Серед грошових активів депутат має – 30 000 доларів США та 20 000 гривень у готівці.

Зауважимо, у 2018 році в суді розглядали справу стосовно депутатів облради від "Опозиційного блоку" у рядах був Ігор Черняк, який протягом березня-травня 2017 року не подавав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані щодо отриманої зарплати.

Закінчимо розбір декларації популярною фразою «Кто не работает, тот не ест!».

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі