ПрАТ "Запоріжтрансформатор" відновило сили: депутати внесли зміни до Податкового Кодексу

ПрАТ 'Запоріжтрансформатор' відновило сили: депутати внесли зміни до Податкового Кодексу

Вчора, 16 травня, депутати Верховної Ради на пленарному засіданні прийняли рішення стосовно внесення змін до Податкового Кодексу України, що виключає код УКТ ЗЕД 8504 23 00 00 з пункту 64 підрозділу 2 Перехідних положень Податкового кодексу України. Відтепер закордонні виробники трансформаторів будуть сплачувати ПДВ.

Нагадаємо, наприкінці 2018 року Кабінет міністрів звільнив закордонних виробників трансформаторів від сплати ПДВ, що як наслідок давало цінові преференції в розмірі 20% будь-якого іноземному виробникові, дискримінуючи українського виробника, зокрема, ПрАТ "Запоріжтрансформатор". Більше тут.

Дану справу взяв під особистий контроль очільник Запорізької облдержадміністрації Констянтин Бриль. 

- "Запоріжтрансформатор" - експортує продукцію у майже 80 країн світу що говорить про якість. Завод забезпечує вагомий вклад у ВВП країни, який є зовсім не зайвим у теперішні часи. І колектив у понад дві тисячі людей не має страждати через чиїсь не продумані рішення. Ми маємо докласти зусиль й не втратити ПрАТ "Запоріжтрансформатор",- зазначив Костянтин Іванович у своєму Фейсбуці

ПрАТ "Запоріжтрансформатор" у соцмережі Фейсбук виклав допис з подякою всіх, хто допоміг "відновити несправедливість"

Від усього колективу висловлюємо подяку всім, хто хвилювався за долю підприємства, всім тим, хто брав активну участь в просуванні даного питання на розгляд ВР: народним депутатам Запорізького краю, керівництву Запорізької обласної адміністрації, Запорізької обласної ради, керівнику комітету з питань податкової і митної політики. ПрАТ «Запорожтрансфоматор» з новими силами і новими планами налаштований на робочий настрій, - діляться представники.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.


Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі