Правобережний та Pool Beach: хто у Запоріжжі будує пляжі краще – мерія або приватний бізнес?

Правобережний та Pool Beach:  хто у Запоріжжі будує пляжі краще – мерія або приватний бізнес?

Запорізькі можновладці неодноразово були помічені у виділенні коштів на об’єкти благоустрою та будівництва, які явно завищені, тому очікування завжди відрізнялись від реальності. Так сталося й з реконструйованим Правобережним пляжем.

До старту купального сезону 2020, мерія Запоріжжя квапилась відкрити свою гордість, на яку витратила 60 мільйонів бюджетних коштів – Правобережний пляж. Територію облаштували зеленою зоною та клумбами, поставили лавки, велопарковки, а також освітлення із сонячними батареями. Крім того, провели очищення піску та ремонт пляжного обладнання. Не жаліючи сил та коштів пляж для народу все ж таки відкрили вчасно. Однак на горизонті з’явився конкурент – приватний пляж  Pool Beach, з басейнами, шезлонгами, фудкортами та який збудований всього за 31 мільйон гривень.

Правобережний пляж

 Pool Beach

Будування пляжів розпочалось одночасно у 2018 році та закінчено з різницею в кілька днів. Один пляж будував Володимир Буряк за бюджетні кошти, а другий ексдепутат Запорізької обласної ради Артур Гатунок за власний кошт – 1 мільйон євро (31 мільйон гривень).

Різниця у грошовому відношенні майже у половину, а різниця на лице. Порівнюючи два об’єкти виникає питання: на що були витрачені 60 мільйонів та чому для запоріжан за такі кошти неможливо було зробити пляж європейського рівня?

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі