Правоохоронці два роки розшукували директора фірми, не надавши в суді докази його вини

Правоохоронці два роки розшукували директора фірми, не надавши в суді докази його вини

Жовтневий районний суд відмовився брати під варту ексдиректора ПП “БКФ “Паллада” за підозрою у розкраданнях. Причиною цього стало те, що слідство не надало для цього доказів.

Про це повідомили у виданні "Наші гроші" з посиланням на ухвалу суду від 5 березня.

У 2012 році КП “Водоканал” замовило у ПП “БКФ “Паллада” будівництво двоповерхової адміністративної будівлі вартістю 8,2 млн грн. Виконати відповідні послуги фірма зобов'язуалась до кінця року.

Після цього сторони уклали низку додаткових угод, якими збільшили розмір авансу – спочатку до 30% від вартості робіт, а потім до 60%. Натомість, терміни виконання робіт спочатку продовжили до 5 місяців, а потім – до 10 місяців. 

Пізніше підприємство перерахувало фірмі 4,2 млн грн., однак БКФ “Паллада” не провело роботи в повному обсязі – вдалося підтвердили виконання лише на 592 тис. грн.

У результаті цього у 2014 році відкрили кримінальне провадження та підготували невказаному директору фірми підозру, проте у лютому 2017 року очільник не з’явився на виклик за повісткою, після чого його оголосили у розшук. На початку 2018 року поліція отримала дозвіл на затримання підозрюваного для розгляду у суді клопотання про взяття його під варту.

Так, у березні 2020 року правохоронці затримали тодішнього начальника “Паллада”, і у суді клопотали про обрання для нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Суд не задовольник відповідне клопотання. Однак, слідчі не додали до клопотання жодних доказів, які б вказували на наявність підозри директора. З цих же підстав суд не зміг перевірити протилежні доводи учасників щодо вручення повісток та підозри. Рішення суду першої інстанції 26 березня підтвердив апеляційний суд.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі