Правоохоронці звернули увагу на підрядників, що будували термінал запорізького аеропорту, - міський голова

Правоохоронці звернули увагу на підрядників, що будували термінал запорізького аеропорту, - міський голова

Сьогодні, 29 січня, у сесійній залі міської ради точиться гостра дискусія щодо потенційної концесії Міжнародного аеропорту "Запоріжжя". Дві депутатські фракції підготували практично однакові звернення до Президента та Прем'єр-Міністра України про недопущення концесії.

Як зазначив під час засідання депутат фракції "Солідарність" Олександр Константинов, де-факто ми можемо спостерігати концесію запорізького аеропорту, та наразі вона не оформлена документально. Безумовно, є компанії, які отримують за діяльність підприємства чималі кошти, знаходячись під контролем представників міськради та депутатів. Однак, за словами місцевого обранця, краще було б направляти ці активи до бюджету або на рахунок комунального підприємства. 

У свою чергу, Володимир Буряк наголосив на тому, що аеропорт завзято намагаються "віджати", не дивлячись на повідомлення Владислава Криклія про те, що Міністерство інфраструктури не нав'язуватиме свою політику щодо запорізького аеропорту. 

За даними міського голови, під час обшуків правоохоронці вилучили ту документацію, яка не стосується матеріалів кримінального провадження, порушеного внаслідок розтрати грошів під час ремонту злітно-посадкової смуги. Мер не виключає факті зацікавленості силовиками підрядниками, що виконували будівництво пасажирського терміналу. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі