Представників запорізьких правоохоронних органів спіймали на "хабарі"

Представників запорізьких правоохоронних органів спіймали на 'хабарі'

Представники Державного підприємства стратегічного значення «Артемсіль», а також працівники правоохоронних органів вимагали від представника ТОВ «Євро Снап Трейд» отримати неправомірну вигоду у сумі 800 тис. грн. за сприяння у перерахуванні коштів згідно підписаних актів- приймання раніше вже виконаних підрядних робіт.

Про це виданню "Факти Запоріжжя" стало відомо з особистих джерел.

Від  23.10.2019 (ТУ ДБР м. Києві) відкрито кримінальне провадження No 62019100000001514, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, за фактом вимагання службовими особами неправомірної вигоди.

В ході документування встановлено, що заступник начальника Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях полковник Вусик О.І., та заступник начальника відділу Управління СБУ в Запорізькій області підполковник Байрак С.О., безпосередньо причетні до вимагання неправомірної вигоди .

27.11.2019 р., в рамках контролю за вчиненням злочину, задокументовано факт вимагання та одержання частини обумовленої суми неправомірної вигоди в розмірі 8 500 дол. США у Запоріжжі заступником начальника відділу Управління СБУ в Запорізькій області підполковником Байраком С.О.

 

24.12.2019 о 20:20 працівниками ДСР НПУ, слідчими ТУ ДБР м. Києві за процесуального керівництва прокуратури Київської області та спільно з працівниками внутрішньої безпеки СБУ у місті Бахмут Донецької області проведено затримання “на гарячому” при отриманні решти суми   540 тис.грн заступником начальника відділу захисту національної державності Управління СБУ в Запорізькій області підполковника Байрака Сергія Олександровича, при проведенні особистого обшуку якого вилучено також попередньо отримані кошти в сумі 8 500 дол. США.

 

За зібраними матеріалами та вилученими речовими доказами прийнято процесуальне рішення щодо затримання в порядку ст. 208 КПК України Байрака С.О. та заступника начальника Першого управління (з дислокацією у місті Краматорськ Донецької області) Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях полковника Вусика Олександра Івановича, якого затримано у місті Краматорськ Донецької області.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі