Прем’єр - міністра cхвилював кризовий стан Енергоатому

Прем’єр - міністра cхвилював кризовий стан Енергоатому

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль провів друге засідання антикризового енергетичного штабу, на якому висловив стурбованість збитками держпідприємства Енергоатом. Раніше уряд ухвалив новий енергобаланс країни, який призвів до зменшення роботи АЕС і до збитків Енергоатому. Про це повідомляє «Урядовий портал».

«Компанії треба дати змогу торгувати за нормальними цінами. Наше завдання — захистити «Енергоатом». НАЕК кожен місяць отримує збитки в мінус 1 млрд грн, у зв’язку з тим, що продає електроенергію за півціни на балансуючому ринку. Дешевше не торгувати, ніж торгувати у збиток. Тому наше завдання захистити «Енергоатом» та колектив підприємства», — сказав прем’єр.

Нагадаємо, українські атомні електростанції зараз працюють на історичному мінімумі потужностей через новий енергетичний баланс, ухвалений урядом.  Тому Міненерго запропонували майнити криптовалюту на АЕС. Така пропозиція від пані Богуславець, звучить у той момент, коли атомні енергоблоки переводять у холодний резерв, виводять на «планові» ремонти та загалом знижують свою потужність, для того, щоб Україна перестала виробляти дешеву електрику від АЕС, на користь приватних монополістів альтернативної та теплової енергії, це так звана «зелена» енергія та теплова, й та - й інша належить одному власнику - Ринату Ахметову. Невже влада нової формації теж стала маріонетками у руках «великих дядь»?

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі