Президент України доручив перевірити законність продажу запорізького підприємства

Президент України доручив перевірити законність продажу запорізького підприємства

Президент України доручив Прем'єр-міністру, спільно з Апаратом Ради нацбезпеки і оборони та СБУ, перевірити законність продажу підприємства "Мотор Січ".

Про це повідомили на офіційному порталі Офісу Президента.

Так, голова держави наполягає на вжитті комплексних заходів з метою унеможливлення економічно необґрунтованого відчуження майна підприємств, що мають стратегічне значення для економіки й безпеки держави, та суб’єктів господарювання з корпоративними правами держави.

У зв'язку з цим буде проведено системну оцінку впливу на стан економічної безпеки держави приватизації або продажу корпоративних прав у статутному капіталі підприємств, що мають монопольне становище на ринку товарів, науково-дослідних установ, а також підприємств, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави, зокрема публічного акціонерного товариства «Мотор Січ».

Оцінку продажу акції підприємства оцінюватиме Антимонопольний комітет. За даними АМКУ, наразі розглядаються сотири справи про концентрацію. Зокрема, досліджується вплив цих транзакцій на конкуренцію на залучених ринках.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі