Президент України призначив голів запорізьких РДА

Президент України призначив голів запорізьких РДА

Розпорядженням Володимира Зеленського призначено нових глав Новомиколаївської, Гуляйпільської та Михайлівської РДА. Відповідні розпорядження опубліковані на сайті президента.

Так, згідно з розпорядженням від 18 грудня 2019 року, на пост глави райадміністрації призначені: Віталій  Тараненко - Новомиколаївська районної адміністрації, Олексій Тимків - Михайлівська районна адміністрація, Людмила Гришаєва - Гуляйпільська районна адміністрація.

За даними декларації пан Тараненко має житловий будинок, у спільній власності, та автомобіль ЗАЗ Седан. Дружина має два житлових будинки, квадратурою – 38,5 та 25,2. У минулому році він отримав соцдопомогу від центру зайнятості в сумі 2200 гривень, його дружина - 20 000 гривень пенсії та 5200 гривень благодійної допомоги.

Михайлівську РДА буде очолювати Олексій Тимків, який задекларував автомобіль Volkswagen і причіп. У минулому році він заробив близько 176 000 гривень за основним місцем роботи. Дружина Тимкова має квартиру, житловий будинок та земельну ділянку.

Людмила Гришаєва, новоспечена голова Гуляйпільської РДА, має у статках  квартиру, загальною площею 39,9 квадратних метра.  З доходу - майже 300 000 гривен зарплати і майже 63 000 гривень пенсії.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі