Прибиральник запорізьких ринків заробив собі на електрокар компанії Tesla

Прибиральник запорізьких ринків заробив собі на електрокар компанії Tesla

Комунальним підприємством «Запоріжринок» Запорізької міськради 31 липня оголошено відкриті торги з надання послуг з прибирання приміщень та об’єктів (ринків), очікуваною вартістю 3,7 мільйона гривень.

За умовами тендерної документації, підрядник у період з 29 серпня 2020 р. до 29 серпня 2021 р. повинен щоденно надавати послуги з прибирання приміщень та об’єктів ринків загальною площею 125 392 м2.

Адреса надання послуг:

  • - Центральний ринок (вул. Гоголя, 32);
  • - Критий ринок (вул. Незалежної України / вул. Сталеварів, 47а/2);
  • - Космічний ринок (вул. Європейська, 3);
  • - Малий ринок (вул. Поштова, 141а);
  • - Заводський ринок (вул. Молодіжна, 89а);
  • - Хортицький ринок (вул. Лахтинська, 12а);
  • - Ринок Соцміста (вул. Рекордна, 2);
  • - Торгівельний майданчик Шевченківського району (вул. Чарівна, 56);
  • - Квітковий павільйон (пр. Металургів/вул. Сержанта Мєдвєдєва);
  • - Квітковий павільйон (вул. Лахтинська).

Під час щоденного прибирання території та об’єктів підрядник забезпечує:

Забезпечення працівників необхідним устаткуванням, приладдям, спецодягом, пакетами для сміття, іншими матеріалами, а також технічно-справними машинами та механізмами, заправленими достатньою кількістю пального, необхідними для надання послуг здійснюється коштом підрядника.

Рішенням уповноваженої особи від 18 серпня ФОП Бендас Анатолій Вікторович визначений переможцем відкритих торгів, дешевша пропозиція ФОП Гурков Валерій Михайлович відхилена у зв’язку з невідповідністю поданих документів.

За даними електронної системи закупівель Prozorro, з 2017 року незмінним прибиральником Запорізьких ринків є ФОП Бендас Анатолій Вікторович, при цьому дешевші тендерні пропозиції інших учасників торгів КП «Запоріжринок» відхилялись. Протягом вказаного періоду КП «Запоріжринок», без врахування поточного тендеру, уклало з ФОП Бендас Анатолій Вікторович  договори з надання послуг на прибирання ринків на загальну суму 9,53 мільйона гривень.

У декларації дружини Анатолія Бендаса за 2019 рік задекларований дохід чоловіка у розмірі 3,25 мільйона гривень, отриманий ним від заняття підприємницькою діяльністю. Також протягом минулого року Анатолій Бендас став власником трьох земельних ділянок розташованих у Запоріжжі, площею 1000, 234,9 та 1000 м2, загальною вартістю 1 079 160 грн, квартири, площею 71 м2, вартістю 490 600 грн, престижної автівки TESLA MODEL 3, 2018 року випуску, вартістю 617 500 грн та ТОВ «АДВЕРТІУМ» за 637 000 грн.

Загалом, на придбання рухомого та нерухомого майна, а також юридичної особи Анатолієм Бендасом у 2019 році було витрачено 2,82 мільйона гривень.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі