Причина провалу Туринка, незаконні замовлення міськради та "рослинні махінації": підсумки дня у Запоріжжі

Причина провалу Туринка, незаконні замовлення міськради та 'рослинні махінації': підсумки дня у Запоріжжі

Про найцікавіше 27 травня.

Сумнівна вирубка дерев у Малій Білозерці: законна процедура чи махінації місцевої влади?

​В селі Мала Білозерка Запорізької області комунальники випиляли здорові дерева, про це стверджують місцеві мешканці. Так, напередодні свята перемоги комунальне підприємство Малобілозерської сільської ради було зобов'язане прибрати територію, прилеглу до меморіального комплексу "Братська могила" (по вул. Поштовій). За словами місцевих мешканців, підприємство не зовсім зрозуміло поставлену задачу. Мабуть, саме тому замість покосу трави, прибирання сміття та приведення комплексу до ладу було спиляно здорові дерева. (Читати)

Розкішний LEXUS, підприємлива дружина та півмільйонна зарплатня: секретар бердянського виконкому повідомив про статки

Всі ми звикли, що першими обличчями запорізьких міст є мер та його заступники, а ось така посада, як секретар завжди залишається у тіні своїх колег. Тому, щоб ніхто не образився, сьогодні ми розглянемо декларацію Олексія Холода, посадовця з улюбленого курортного міста багатьох українців – Бердянськ.

Запитання до новопризначеного губернатора Запорізької області

Новопризначений губернатор Запорізької області ще тільки планує освоюватись в новому кріслі. Втім, запорізька громадськість вже намагається створити ком'юніті з Віталієм Боговіним, вказуючи на дефективні місця в регіоні. (Читати)

Запорізька міськрада замовила послуги пожежної безпеки фіктивному підприємству

Ми всі пам’ятаємо трагедію, яка трапилась у грудні 2019 року в одеському коледжі, коли у пожежі через займання побутового електричного обладнання загинули 16 людей. З цього часу, з метою унеможливлення подібних випадків у майбутньому, пожежній безпеці у навчальних закладах приділяється посилена увага, але на місцях з цього зробили прибутковий бізнес. (Читати)

Причина провалу Туринка, рекомендації з Києва, формування запорізького лобі. Інтервʼю з Аскадом Ашурбековим

Про нові обличчя у запорізькій владі, ревізіоністську політику, ефективність нового губернатора та промахи попередників – ці питання обговорили журналісти видання «Факти Запоріжжя» обговорили з Аскадом Ашурбековим. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі