"Придбання року", відставка заступників запорізького мера та гальмування реформ: підсумки дня

'Придбання року', відставка заступників запорізького мера та гальмування реформ: підсумки дня

Про найголовніше 17 січня.

Дружина директора енергодарського «Тепловодоканалу» позичає мільйони іншим, поки той їх заробляє

Директор КП «Тепловодоканал» Енергодарської міської ради, а за сумісництвом депутат тієї ж ради Сергій Хоролець - дуже щедра людина, судячи з декларації. За даними відкритих джерел (у тому числі Facebook) чоловік обіймав посади виключно у комунальних підприємствах. При цьому є позичальником значних коштів. (Читати)

"Придбання року": як Мелітопольська міська рада купувала пензель

Купівля канцелярських приладів є доволі популярною у системі Prozorro. Однак придбання одного пензля чи олівця серйозною державною установою не може не дивувати. (Читати)

Заступників мера Запоріжжя хочуть "послати" у відставку: коментар депутата

29 січня в кулуарах Запорізької міськради, на черговій сесії, знову спробують проголосувати за звільнення заступників міського голови Анатолія Пустоварова та Сергія Мішка.  Про це йдеться у проєктах рішень, які опубліковані на сайті міськради. (Читати)

Частина реформ гальмується через приватні амбіції деяких політиків

Народний депутат України у виборчому округу №74 Геннадій Касай у відвертому інтерв'ю розповів про роботу на ниві державотворення, законотворчу діяльність, реформи та політичну систему. (Читати)

Чи допоможе перейменування зупинки покращити стан «Музею історії українського козацтва?»

Запорізькі посадовці вирішили змінити назву зупинки громадського транспорту на острові Хортиця з «Музею історії Запоріжжя» на «Музей запорізького козацтва». (Читати)

Довіра до ЗМІ: як запоріжани ставляться до інформаційних джерел? (відео)

Кількість регіональних та всеукраїнських ЗМІ постійно збільшується. Проте люди черпають інформацію не тільки з них. Телеграм-канали, блоги українців та різноманітні сторінки у соцмережах - місця, які майорять підписниками. А яким інформаційним джерелам довіряють запоріжани? Дізнаєтесь у сюжеті. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі