Приховані статки вільнянського прокурора: як збудувати елітний будинок

Приховані статки вільнянського прокурора: як збудувати елітний будинок

Ми продовжуємо розповідати про діяльність та матеріальні збагачення високопосадовців.

В продовження розслідування діяльності прокурора Вільнянського відділу Токмацької місцевої прокуратури Запорізької області Коваленка Олександра Олександровича журналістів зацікавив саме  4 розділ відображений у щорічній декларації.

В цьому розділі Олександр Олександрович зазначив об’єкт незавершеного будівництва – господарська будівля, площею 96 м кв., що розташований у с. Вільнянка Запорізької області. З метою перевірки інформації відбитій в декларації прокурора, кореспонденти виїхали до селища Вільнянка. Невелике селище у передмісті районного центру налічує всього декілька вулиць, на одній з яких в соснах красується «об’єкт незавершеного будівництва» пана Коваленка.

За словами місцевих мешканців, елітний особняк дійсно належить сім’ї прокурора, в будівництво якого вкладено вже не один мільйон гривень. Деякі з жителів не розуміють чи дійсно на заробітну плату прокурора та дружини, яка працює головою Любимівської сільської ради можливо побудувати такі маєтки? Втім, інші наші співрозмовники навпаки розповідають, що всі вкладення в будівництво Олександр Олександрович заробив власним бізнесом.

За нашими даними, бізнес прокурора полягає в «кришуванні» чорних лісорубів, що знищують лісові насадження на території Вільнянського району, задля ведення такого бізнесу пан Олександр створив громадську організацію «Петрівська Варта» та наділив її членів повноваженнями так званих «загонщиків». Розтрактувати це можна так: ГО заганяє, а пан Олександр продає кримінальні провадження.

В наступному сюжеті ми детально розповімо про бізнес Олександра Коваленка та ГО «Петрівська Варта».

Далі буде…

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі