Приїзд Зеленського, перерозподіл грошових потоків, новий заступник Туринка і цирк без тварин: підсумки дня у Запоріжжі

Приїзд Зеленського, перерозподіл грошових потоків, новий заступник Туринка і цирк без тварин: підсумки дня у Запоріжжі

Про найважливіше 25 жовтня.Про найважливіше 25 жовтня.

Голова Запорізької ОДА готується до прийому Президента: доведеться діставати кеш

З поінформованих джерел виданню "Факти Запоріжжя" стало відомо, що в рамках інвестиційного форуму, який відбудеться  29 жовтня в Маріуполі, через Запоріжжя будуть проїжджати (ред., - із зупинкою) перші особи країни: Дмитро Разумков, Олексій Гончарук і Володимир Зеленський. (Читати)

Як на сесії Запорізької облради перерозподілили грошові потоки?

24 жовтня на сесії Запорізької обласної ради було прийнято рішення про перерозподіл грошових коштів обласного бюджету у сумі 31 млн грн. На початку року кошти були виділені Департаменту капітального будівництва Запорізької ОДА, але у зв’язку зі звільненням директора Департаменту Сергія Бєлєвцова за власним бажанням, у керівництва області виникли сумніви щодо успішного освоєння зазначених коштів до кінця поточного року. (Читати)

«Новоспечений» перший заступник голови Запорізької ОДА: зв’язки та кулуарні домовленості

Новопризначений перший заступник голови Запорізької облдержадміністрації офіційно ще не перейняв службові повноваження, а вже викликав зацікавленість у медіапросторі. Крім того, місяць тому ми повідомляли, що на зустрічі голови ЗОДА з народними депутатами, ексмер Мелітополя Сергій Мінько запропонував призначити одним із заступників голови облдержадміністрації Івана Федорова, який раніше був його помічником. Виходить, що пан голова прислухався до поради Мінька. (Читати)

Поки Уряд розмірковує над ринком землі - високоповажне товариство на Запоріжжі проводить торги

Поки у Києві тільки розмірковують як узаконити продаж землі сільськогосподарського призначення, відповідний законопроект Уряд лише подав на розгляд парламенту в Запоріжжі, торги йдуть вже повним ходом. Так, ми вже розповідали про сумнівне рішення щодо виділення земельної ділянки представникам «Запоріжсталі», сьогодні поговоримо про те, як іноземна компанія  отримала дозвіл на зняття та переведення родючого шару ґрунту на 35 земельних ділянках, орієнтовною площею 23, 2944 га. (Читати)

"Не так сталось, як гадалось": запорізьке опитування перетворилось на агітацію?

Нещодавно на вулицях Запоріжжя відбулось анонсоване Володимиром Буряком опитування щодо формування місцевого бюджету. Акція мала на меті дізнатися громадську думку про розподіл бюджетних коштів і допомогти місцевій владі у розв'язанні проблем. На жаль, від "успішної ініціативи" залишився лише агітаційний шлейф.  (Читати)

"Цирк без тварин": запорізькі зоозахисники оприлюднили петицію

На сайті електронних петицій з'явилась пропозиція щодо заборони у Запоріжжі цирку за участі тварин. Для передачі петиції на подальший розгляд необхідно зібрати 25 тисяч підписів.  За даними адвокатки з прав тварин Людмили Луцюк, тварини, які виступають у цирку, найчастіше піддаються різноманітним знущанням. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі