Приморську ВЕС планують добудувати цього року

Приморську ВЕС планують добудувати цього року

З 27 лютого 2019 року на першій черзі Приморської вітроелектростанції працюють 18 із 26 турбін. За станом на 1 квітня 2019 року ними вироблено 12,3 млн. кВт. год. Потужність працюючих вітротурбін складає 68,94 МВт. До 1 червня 2019 року всі 26 турбін першої черги Приморської ВЕС почнуть відпускати «зелену» електроенергію до об’єднаної енергосистеми України. Про це повідомляє прес-служба Запорізької ОДА.

Стосовно ІІ черги Приморської ВЕС очільник Запорізького регіону підкреслив, що у жовтні 2018 року ДТЕК та General Electric Renewable Energy уклали договір на будівництво другої черги Приморської ВЕС. Інвестиції проекту складають 150 млн. євро. В листопаді 2018 року компанія почала будівництво другої черги Приморської ВЕС потужністю 100 МВт. Її вітропарк налічуватиме також  26 вітротурбін.

Нині на майданчику Приморської вітроелектростанції виконано 16 із 26 фундаментів для подальшого монтажу вітротурбін, а також побудовано 20 із 23 км внутрішньомайданчикових доріг. На майданчик Приморської ВЕС-2 з Німеччини вже доставлено 12 базових кілець веж вітрових турбін.

Відомо, що 3 травня в Бердянський морський порт прибуло 26 гондол, 21 лопать і 26 ступиць (елемент, на який кріпляться лопаті) для другої черги Приморської ВЕС. Це означає, що зовсім скоро почнеться монтаж цього обладнання.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.


Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі