Проблеми МАФів чи питання до мафії Запоріжжя?

Проблеми МАФів чи питання до мафії Запоріжжя?

Мер Запоріжжя Володимир Буряк продовжує боротьбу із МАФами. Так, після проведеною в осені минулого року операції з демонтажу незаконно встановлених тимчасових споруд, мерія оголосила тендер з надання послуг у сфері ландшафтної архітектури.

6 квітня Департаментом архітектури та містобудування Запорізької міської ради оголошені відкриті торги із внесення змін до Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в місті Запоріжжі, вартістю 864 997 гривень.

В такий спосіб планують оновити Комплексну схему розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, яку в 2014 році запровадив Олександр Сін. За нашою інформацією, схема була розроблена безкоштовно, силами працівників мерії.

За умовами тендерної документації підрядник повинен провести значний обсяг робіт з аналізу наявної інформації щодо розміщення наявних тимчасових споруд та перспективних місць розміщення нових МАФів, після чого сформувати схему розміщення МАФів. Аукціон відбудеться 22 квітня, послуги необхідно надати до 28 вересня 2020 року.

Насправді за 864 тисячі гривень підрядник повинен буде лише нанести на карту законні МАФи одним кольором, незаконні ТС – іншим, а також позначити вільні місця, на яких можна поставити новий кіоск.

Всю роботу з аналізу точок, які працюють без дозвільних документів, або із порушенням будівельних, санітарно-гігієнічних норм виконано працівниками Департаментом архітектури та містобудування та Інспекції з благоустрою Запорізької міської ради. Також посадові особи міськради здійснили візуальне обстеження, зі здійсненням фото фіксації, наявного стану територій перспективних точок (місць) розміщення ТС. А перспективні точки для розміщення МАФів повідомили комерсанти, які мають бажання розширяти свій бізнес.

В підсумку, зважаючи на світову епідемію, чиновники все ж збираються витратити майже мільйон гривень на карту, за допомогою якої зможуть побачити де і скільки розташовано МАФів у Запоріжжі.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі