Реалізація Ленінів: чи наважаться продати запорізького гіганта?

Реалізація Ленінів: чи наважаться продати запорізького гіганта?

В Україні пропонують продати пам'ятники Леніну на електронних торгах.

Допомогти здійснити продаж демонтованих монументів в Україні, в рамках програми декомунізації, пропонує Українське державне підприємство сетах (система електронних торгів арештованим майном).

Цією ідеєю компанія поділилася на своїй сторінці в Facebook.

"Продамо і заробимо вам гроші! Останні два Леніна пішли з молотка з істотним підвищенням ціни, а один з них, навіть допоміг виплатити заробітну плату працівниками комунального підприємства", - йдеться в повідомленні компанії.

Зазначимо, у Запоріжжі знаходиться свій гігант Леніна — його вартість оцінюють у мільйони гривень. Пам'ятник запорізького Леніна виготовлений з бронзи, постамент – з рожевого граніту. Загальна висота монумента з постаментом – 19,8 м. Це був найбільший пам’ятник Леніну в Україні. Він простояв у Запоріжжі з 1964 року. Рука революціонера вказувала на греблю ДніпроГЕС. Наразі скульптура перебуває на зберіганні  КП "Основа" Запорізької міської ради.

Нагадаємо, в травні 2015 року на Україні набув чинності закон «Про засудження комуністичного і нацистського режимів», що передбачає заборону радянської символіки. Зокрема, мова йде про перейменування міст і вулиць, названих на честь радянських державних діячів.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі