Проект ПРОМІС забезпечив ЦНАПи міст-партнерів у Запорізькій області засобами індивідуального захисту

Проект ПРОМІС забезпечив ЦНАПи міст-партнерів у Запорізькій області засобами індивідуального захисту

Послаблення карантинних обмежень і поступове повернення до звичного ритму життя не скасовує нових реалій, зумовлених поширенням COVID-19 на теренах України. Такі умови накладають відбиток, зокрема, на діяльність органів місцевого самоврядування (ОМС), а особливо структур, що працюють із громадянами. Саме тому проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) зосередив зусилля на допомозі чотирьом містам-партнерам у Запорізькій області у процесі подальшого безпечного надання адміністративних послуг жителям.

Для визначення нових потреб міст-партнерів і впливу на їхній розвиток пандемії, спричиненої COVID-19, команда Проекту ПРОМІС провела опитування. Результати засвідчили, що першочерговим завданням для безпечного й безперервного надання адмінпослуг є забезпечення засобами індивідуального захисту (ЗІЗ) працівників центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) та інших співробітників ОМС, які безпосередньо контактують із відвідувачами.

«Сьогодні ми, на жаль, не можемо впливати на ситуацію з пандемією, що торкнулася всього світу. Водночас для подальшого ефективного функціонування міста повинні шукати шляхи адаптації до нових умов. Безпека як працівників ЦНАПів, так і відвідувачів зараз є запорукою стабільності процесу надання адмінпослуг. Саме тому ми ухвалили рішення забезпечити міста-партнери в Запорізькій області всіма необхідними засобами індивідуального захисту», — наголосив Олександр Кучеренко, директор Проекту ПРОМІС.

Спираючись на отримані дані, Проект ПРОМІС закупив для міст-партнерів у Запорізькій області, а саме: Запоріжжя, Бердянська, Енергодара й Мелітополя, одноразові медичні маски, гумові рукавички, антисептичні та дезінфекційні засоби на суму 508 894 грн.

«Закуповуючи ЗІЗ, ми уникали уніфікованого підходу до міст. Фактор безпеки сьогодні взаємопов’язаний із показниками ефективності. Тому ми ретельно проаналізували потреби кожного з міст-партнерів та закупили необхідну кількість таких засобів захисту», — підкреслив Ігор Лепьошкін, головний експерт/керівник із програмної діяльності Проекту ПРОМІС.

У ці складні для всієї країни часи Проект ПРОМІС продовжує аналізувати виклики та визначати нові пріоритети підтримки міст-партнерів, виходячи з потреб кожної громади-партнера.

Довідка:

Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) спрямовано на зміцнення муніципального сектору в Україні, упровадження ефективного демократичного управління та пришвидшення економічного розвитку через підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого економічного розвитку; створення сприятливого середовища для розвитку малого й середнього бізнесу; підтримку процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному й національному рівнях. Проект ПРОМІС упроваджує з квітня 2015 року до грудня 2020 року Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Більше про Проект — на офіційному сайті: www.pleddg.org.ua

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі