Програма гарантій і доплати медикам: у Запоріжжі відбулось засідання профільної комісії

Програма гарантій і доплати медикам: у Запоріжжі відбулось засідання профільної комісії

Керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої коронавірусною хворобою, Іван Федоров видав чергове розпорядження. 

Згідно з документом, структурні підрозділи ЗОДА, органи місцевого самоврядування та суб'єкти господарювання зобов'язуються виконати вимоги головного санлікаря та забезпечити виконання протиепідемічних заходів:

  • - у готелях;
  • - у закладах дошкільної освіти;
  • - при наданні послуг з перевезення пасажирів;
  • - при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання.

Крім того, під час засідання Державна комісія з ТЕБ на НС постановила закладам охорони здоров'я надати заявки до НСЗУ на укладання договорів про медичне  обслуговування населення за програмою гарантій. Натомість, Департамент охорони здоров'я ЗОДА зобов'язується повідомити МОЗ та Кабмін про проблемні ситуації, вжити заходів щодо забезпечення виплати додаткових доплат медпрацівникам за березень поточного року, провести закупівлю необхідного медичного обладнання та засобів індивідуального захисту, а також внести зміни до переліку установ, що надають медичну допомогу пацієнтам з COVID-19. 

Усі органи місцевого самоврядування, в свою чергу, мають забезпечити проведення планових операцій з надання стоматологічної допомоги.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі