Прокурор області отримав нового заступника: і він не з Запоріжжя

Прокурор області отримав нового заступника: і він не з Запоріжжя

28 серпня на посаду заступника прокурора Запорізької області призначено Маслюка Олександра Миколайовича (начальник управління представництва інтересів держави в суді).

Про призначення повідомляється на сайті Генеральної прокуратури України. 

Про Маслюка:

Олександр Миколайович Маслюк народився у 1968 році у с. Студенок, що на Сумщині. В органах прокуратури працює з 1993 року. Починав трудову діяльність в Сумській транспортній прокуратурі: був помічником, старшим помічником, заступником сумського транспортного прокурора. Згодом обійняв посаду заступника прокурора Сум. Перша відома посада керівника, яку отримав  Олександр Миколайович, – це посада прокурора Зарічного району м. Суми, куди його призначив Генпрокурор у 2008 році.

Вже через 3 роки, а саме 23 грудня 2011 року,  Віктор Пшонка призначив пана Маслюка прокурором Ковпаківського району у Сумах. А от наступне місце роботи правоохоронця знаходилося в іншій області. В березні 2013 року його перевели очолювати прокуратуру міста Черкас. Відзначився прокурор і тим, що,  згідно з інформацією ЗМІ, наполегливо радив депутатам «не перебирати на себе повноважень, які їм не надані Конституцією». Таку реакцію в Олександра Миколайовича викликало жваве обговорення депутатами дій міліції, які перешкоджали громадськості встановлювати прапор ЄС на щоглі міста".

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі