Прокурор Запорізької області представив нових заступників: що про них відомо

Прокурор Запорізької області представив нових заступників: що про них відомо

Прокурор Запорізької області Володимир Калюга представив своїх нових заступників. Обидва чиновники обіймали керівні посади у Харківській місцевій прокуратурі №5. Та що відомо про їх майнове становище - далі у сюжеті.

Наказом Генерального прокурора від 13.12.2019 №521к на посаду першого заступника прокурора Запорізької області призначено начальника управління нагляду у кримінальному провадженні Дмитра Казака. Зазначається, що з 2015 року чиновник обіймав посаду заступника керівника Харківської місцевої прокуратури №5.

Декларація Дмитра Казака за 2018 рік свідчить про те, що більшість майна задекларовано його дружиною. Зокрема, це дві квартири, нежитлове приміщення та 6 картин В. Цвєткової. Сам чиновник задекларував легковий автомобіль Toyota та грошові активи на суму 30500 доларів. 

Заступником прокурора Запорізької області став Олексій Даниляк, який також працював у Харківській місцевій прокуратурі №5, але обіймав посаду першого заступника голови. У його е-декларації більше цікавих пунктів, аніж у колеги.

Так, у декларації Олексія Даниляка також відчувається чимала присутність дружини та доньки. Жінка чиновника задекларувала квартиру, гараж, автомобіль та водний засіб. Майже все майно знаходиться у спільній власності родини. Загальна сума грошових активів, вказана подружжям становить майже 1,5 млн грн. 

Сподіваємось, робота прокурора зі "своїми" людьми виявиться ефективною та сприятие належному розвитку регіону.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі