Прозорро.Продажі: яке майно купують у Запорізькій області?

Прозорро.Продажі: яке майно купують у Запорізькій області?

Система електронних закупівель "Прозорро.Продажі" дозволяє купувати чи орендувати майно не тільки представникам комунальних підприємств, але й пересічним громадянам. Платформа містить будь-який товар: від старих велосипедів до житлових комплексів. Запоріжжя також приєдналось до системи, та яким лотам надають перевагу у регіоні?

За даними Запорізького центру розслідувань, комунальні підприємства досі не приєднались до системи, але продаж майна та нерухомості активно просувається. 

Наприклад, Регіональне управління Фонду держмайна України у регіоні виставило на продаж майновий комлекс ДП "Державного інституту з проектування промислових підприємств", розташований по вул. Патріотичній, 74а. Площа об'єкта становить 3451,67 кв.м.

Зазначається, що підприємство було створено з метою забезпечення проектно-кошторисної документації будівництва нових підприємств гірничо-мателургійного комплексу. Початкова вартість лоту не перевищувала 10,8 млн грн. Однак, обійшовши конкурента, в аукціоні перемогло ТОВ "Українська промислова група ЛТД" з пропозицією 11,2 млн грн.

Наступним цікавим об'єктом можна вважати приміщення площею 1 кв.м. у будівлі по вул. Матросова, 24а. Відомо, що приміщення належить ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України”, у якому знаходиться місцевий телеканал "Суспільне.Запоріжжя".

Об'єкт оцінили в 604 грн, власником якого став ФОП "Чертович Олег Валерьянович".

Наступний лот розташований вже не вобласному центрі, а у Приморському районі. Базу відпочинку "Азовець" площею 144 кв.м. вирішили продати 1,1 млн грн. Однак покупець вирішив доплатити, і став власником будівлі на 1,16 млн грн.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі