PROZZORi новини Запоріжжя

PROZZORi новини Запоріжжя

Журналісти видання «Факти Запоріжжя» вирішили переглянути систему електронних закупівель Прозоро та дізнатись  які роботи проводитимуться у Запоріжжі найближчим часом і скільки коштів на це планується виділити.

1. Ремонт каскадів фонтанів «Райдуга»:

У Запоріжжі планують відремонтувати каскад фонтанів «Райдуга» на проспекті Маяковського. Ландшафтний парк на набережній магістралі давно став одним з найулюбленіших місць відпочинку містян.

Вже не перший рік триває розбудова парку. Сьогодні КП «Титан» оголосило  тендер на проведення ремонту каскаду басейнів. На ремонт виділено 745 тис. грн. Строк виконання робіт до червня цього року. Тож, чекаємо літа, аби побачити результат!

2. «Зеленбуд» висадить 38 тис. квітів по всьому місту.

 

Оголошення про відповідні тендери вже розміщенні у системі електронних закупівель Прозоро. На купівлю квітів КП «Зеленбуд» витратить  772 тис. грн.

3. За нагляд за дотриманням проекту будівництва запорізьких мостів-довгобудів Служба автомобільних доріг у Запорізькій області витратить майже 6,5 млн грн.

Все частіше з’являються новини стосовно будівництва мостів через Дніпро. Проведено відповідний тендер, обрано підрядника. Тож, містянам залишається лише сподіватись, що цього разу роботи доведуть до кінця і вже зовсім скоро ми зможемо проїхати через нову переправу.

4. Районні адміністрації Запоріжжя розпочали підготовку до літнього сезону.

Як відомо, період цвітіння карантинних рослин стає справжнім випробуванням для алергіків.  Цього року місцеві адміністрації  ще у липні розпочали підготовку до боротьби із бур’янами. Боротьба з карантинними рослинами у Шевченківському районі обійдеться  бюджету в 1 млн 90 тис. грн – хімічним методом (застосування гербіцидів), та у 200 тис. – фітоценотичним методом (це висів суміші злакових та бобових трав, що, при отриманні добрих сходів та належної щільності дернини, дозволяє захистити від амброзії засіяні ділянки на декілька років).

Також відповідний тендер оголосила Дніпровська районна адміністрація. Яка планує витратити на відповідні заходи 350 тис. грн. Тож сподіваємось, що цього літа запоріжани дихатимуть легше, хоча б за відсутності алергенів у повітрі.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі