Prozzori новини: запорізька влада виділяє кошти на ремонтні роботи

Prozzori новини: запорізька влада виділяє кошти на ремонтні роботи

За допомогою системи електронних закупівель «Прозоро» ми вирішили дізнатись, куди саме витрачатимуть кошти платників податків місцева влада найближчим часом.

1. Департамент реєстраційних послуг планує витратити 3,5 млн грн на проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомості Запоріжжя.

Слід зазначити, що учасники аукціону мали декілька питань до Замовника послуги: відсутність переліку обєктів нерухомості, а лише загальна площа. За словами учасників торгів - маленькі обєкти нерухомості потребують меншого часу для проведення інвентаризації. Також важливою є відсутність технічного завдання із зазначеною площею та адресою обєктів, які потребують інвентаризацію. Ці данні необхідні для формування комерційної пропозиції учасниками.

На зауваження учасників тендеру Департамент реєстраційних послуг зауважив, що перелік об’єктів нерухомого майна визначаються Замовником самостійно протягом строку дії договору, виходячи із потреби та доцільності їх інвентаризації. 

За результатами аукціону ПП «Пром БТІ» виконає інвентаризацію за 90 тис. грн. Тобто різниця між запропонованою ціною та фактично витраченою становить 3 млн 410 тис. грн.

2. Крім того, ГУ «Держгеокадастру» в Запорізькій області готується до відкриття ринку землі - планує провести інвентаризацію земель у Запорізькій області. Планується провести інвентаризацію 25 800 га землі на загальну суму 4 млн 347 тис. грн.

3. На терапевтичне відділення «Міської лікарні №4» чекає поточний ремонт.

Неодноразово у соціальних мережах мешканці міста скаржились на стан приміщень даного медичного закладу. Тож, вже до кінця поточного року пацієнти проходитимуть лікування у більш комфортних умовах.

4. У Запорізькій області з’являться два нових стадіони.

Департамент капітального будівництва ЗОДА оголосив про проведення тендеру на реконструкцію стадіону імені «Андрєєва» за адресою: вул. Стадіонна, 1а с. Михайлівське Новомиколаївського району Запорізької області. Реконструкція обійдеться обласному бюджетові у 7 млн 155 тис. грн.

Також новий стадіон отримає Комишуваська ОТГ. Вартість реконструкції складає 17 млн 60 тис. грн.

5. Великий ремонт доріг.

Традиційно весною розпочинається ремонт доріг, які після осінньо-зимового сезону потерпають від ям.

Планується розпочати ремонт «дороги до моря»- траси Харків-Сімферополь. Сподіваємось, що дорожні служби встигнуть завершити ремонт до початку сезону відпусток і це не створюватиме відпочивальникам жодних труднощів.

Ремонт вибоїн на дорогах планується у Новомиколаївському, Оріхівському, Мелітопольському районах.

Нам же залишається лише сподіватись, що об'єкти на які планується виділити такі кошти служитимуть громаді не один рік

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі