Псевдо Руслан Ханумак погрожував блогеру Факти Запоріжжя

Псевдо Руслан Ханумак погрожував блогеру Факти Запоріжжя

Аналітичне видання «Факти Запоріжжя» зарекомендувало себе як видання, що займається політичними та злободенними питаннями міста та його мешканців, тож не завжди герої наших публікацій у захваті від  оприлюдненої правди. Однак не тільки журналісти, а й блогери, які є експертами та фахівцями у тій чи іншій сфері та публікують свої матеріали стикаються з невдоволеними особами.

Так, молодий вчений у сфері політики Андрій Волков нещодавно випустив матеріал "Слуга народу» проти регіонів", де торкається теми прийдешніх виборів та суперечок місцевих можновладців з центральною силою.

У матеріалі згадувалась персоналія відомого запоріжанина Руслана Ханумака, як потенційного кандидата на крісло мера Запоріжжя.

«Известный комик, ведущий travel show и одно из лиц президентской кампании Владимира Зеленского и парламентской кампании партии «Слуга народа» неоднократно намекал в социальных сетях на опозицию действующему меру  Запорожья. Создается впечатление, что известный юморист идет по стопам Владимира Зеленского, играя в кошки-мышки с журналистами и обществом, не давая однозначный ответ на свои политические планы, а лишь иногда подшучивает и подкидывает в соц.сетях двухзначные намеки по поводу будущих виборов», - зазначав у своєму блозі Андрій Волков.

Втім за публікацією Андрій отримав приватне повідомлення нібито від Руслана Ханумака, який висловлював невдоволення щодо написаного у тексті.

«Я насчет своей статьи которую мне недавно показали. Я считаю что такие (писатели) или авторы клеветы должны отвечать в суде. Я могу отправить письмо на судебное разбирательство. Слишком много вас стало».

Заклики блогера підтвердити свою постать «Руслан» ігнорував. Проте написав: «сегодня проясняеться ситуация по нашому делу и мы можем разрешить её за 5 тысяч доларов . Если еще раз увижу свою фамилию то уже встретимся не в суде, а на твоём помиловании».

Щоб поставити всі крапки над "і", наша редакція безпосередньо звернулася за коментарем до пана Ханумака.

Так стало відомо, що реальний Руслан Ханумак немає відношення до погроз блогеру, а зазначив «кому-то очень старшно проигрывать».

Хочемо закликати вас бути обережними та обачними.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі