П'ять квартир і півмільйона: які статки має запорізький податківець?

П'ять квартир і півмільйона: які статки має запорізький податківець?

Ми продовжуємо знайомити вас із деклараціями запорізьких чиновників, які містять цікаві факти. Сьогодні у нашій постійній рубриці - заступник начальника ГУ ДПС.

Руслан Рачинський - заступник голови ГУ ДПС у Запорізькій області. На цій посаді він працює з липня 2019 року. Раніше він будував кар'єру у ГУ ДФС, пройшовши шлях від начальника юридичного управління до заступника голови. Очевидно, робота на керівних посадах принесла чиновнику непоганий дохід, враховуючи його матеріальне становище.

Почнемо з того, що посадовець має 5 квартир у спільній власності з членами своєї родини. Автопарк Рачинського налічує три автівки, які належать йому на праві керування - Москвич 2140-54 люкс 1986 та дві Ssang Tong Korando 2013.

Дружина чиновника володіє акціями у ПАТ "Запоріжтрансформатор". При цьому, Кристина Олександрівна отримала соціальні виплати від Управління Соціального захисту населення у розмірі 23,2 тис. грн., ПрАТ "ЗКФ" - 35,8 тис. грн. та КНП "Пологовий будинок №4" - 3 тис. грн.

Сам Руслан Рачинський у 2019 році отримав 223,8 тис. грн. у ГУ ДФС у Запорізькій області та 127 тис. грн. ГУ ДПС у Запорізькій області.

Блок із грошовими активами викликає інтерес, адже родина заступника голови ДПС має чималі збереження. У готівці та на банківських рахунках Рачинські зберігають 182 тис. грн. та 10 тис. доларів (271 тис. грн.). 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі