Реконструкція Палацу піонерів, сумнівні підряди міськради та статки ексмера Мелітополя: підсумки дня у Запоріжжі

Реконструкція Палацу піонерів, сумнівні підряди міськради та статки ексмера Мелітополя: підсумки дня у Запоріжжі

Про найголовніше 29 травня.

Мільйонні заощадження та нестабільний автопарк: яким майном може похизуватися нардеп із Мелітополя

Народний депутат - людина, яка дбає про благо України і добробут Українського народу, а також захищати інтереси виборців і держави. Саме так зазначено у 24-ій статті Закону України. Та чи вповні народні обранці виконують свої обов'язки, маючи за плечима мільйонні заощадження та відкриті бізнес-активи? (Читати)

Перший заступник голови Запорізької обладміністрації скасував ліквідацію Департаменту промисловості

Так, 25.05.2020 р. перший заступник голови Запорізької обладміністрації Іван Федоров підписав розпорядження про відновлення структури у відомстві. (Читати)

Запорізька міська рада ігнорує запити журналістів

Журналісти нашого видання звернулись до міської ради за роз’ясненням стосовно чинної програми «Забезпечення належної та безперебійної роботи Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту «Запоріжелектротранс» на 2018-2021 роки», але відомство так й не надало відповіді. (Читати)

У Запоріжжі планують реконструювати Палац піонерів за 73 млн грн

Департамент освіти та науки Запорізької міської ради планує витратити 73, 8 млн грн на реконструкцію будівлі Міського Палацу дитячої та юнацької творчості (ред., - Палац піонерів). Інформацію про відповідний тендер  оприлюднено у системі електронних торгів Prozzoro. (Читати)

Проект ПРОМІС забезпечив ЦНАПи міст-партнерів у Запорізькій області засобами індивідуального захисту

Послаблення карантинних обмежень і поступове повернення до звичного ритму життя не скасовує нових реалій, зумовлених поширенням COVID-19 на теренах України. Такі умови накладають відбиток, зокрема, на діяльність органів місцевого самоврядування (ОМС), а особливо структур, що працюють із громадянами. Саме тому проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) зосередив зусилля на допомозі чотирьом містам-партнерам у Запорізькій області у процесі подальшого безпечного надання адміністративних послуг жителям. (Читати)

Як депутати Запорізької облради відвідують засідання

Видання «Факти Запоріжжя» проаналізувало, наскільки вони дисципліновано відвідували засідання своїх комітетів протягом попереднього року в обласній раді (результати вказані за період з 01.01.2019 р. – 31.12.2019 р.) (Читати)

1000 послуг Запоріжжя: як міськрада укладає договори з сумнівними підрядниками

Директор Департаменту з управління житлово-комунальним господарством Сергій Польовий, який є фігурантом кримінального провадження за фактом привласнення коштів місцевого бюджету на користь ТОВ «Смарттек» на суму понад мільйон гривень, продовжує укладати угоди з сумнівними підрядниками. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі