Ректорці одного з вишів у Запорізькій області оголосили обвинувальний акт

Ректорці одного з вишів у Запорізькій області оголосили обвинувальний акт

У Вищому антикорупційному суді прокурор оголосив обвинувальний акт у справі стосовно ректорки Бердянського університету  менеджменту і бізнесу, яка пропонувала хабар заступнику міністра освіти і науки України. Повідомляється на офіційній сторінці САП у Фейсбук.

«На засіданні (у Вищому антикорупційному) суді державним обвинуваченням оголошено обвинувальний акт. Крім того, і сторона обвинувачення, і захист виступили зі вступними промовами. Після чого колегія суддів визначила порядок та обсяг дослідження доказів у справі» - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Лідія Антошкіна, ректорка  Бердянського університету, у березні 2016 року намагалась надати хабар у розмірі 10 тисяч доларів, заступнику Міністра освіти і науки України за сприяння у акредитації навчального закладу. Адже у лютому 2016 року в університеті здійснювалася акредитаційна експертиза спеціальності "Туризмознавство ", де у ході перевірки,  експертна комісія виявила ряд недоліків, які унеможливлювали проведення акредитації відповідної спеціальності у ВНЗ, про що було зазначено у експертних висновках.

Наступне судове засідання призначено на 20 січня 2020 року.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі