Ремонт проспекту Маяковського виконає фірма лише з двома власними працівниками

Ремонт проспекту Маяковського виконає фірма лише з двома власними працівниками

КП “Управління капітального будівництва” Запорізької міськради уклало угоду з ТОВ “Консоль-строй” на виконання реконструкції пішохідної частини проспекту Маяковського. Вартістю послуг становить 2,85 млн грн.

Про це повідомили у виданні "Наші гроші. Запоріжжя" з посиланням на систему електронних закупівель.

Так, фірма-переможець зобов'язується до кінця липня перевлаштувати водопровід (від пр. Маяковського до ЗДМУ), посадити липу, сливу, ясень, клен, дуб, горбину, ялівець, спірею, укласти рулонний газон. На аукціоні ТОВ “Консоль-строй” конкурувало з ТОВ “Будівельник 2013” з дорожчою на 80 тис. грн пропозицією. 

При цьому, вказаний тендер намагалися провести – двічі. Першого разу на закупівлі не було пропозицій, а другого – її скасував тендерний комітет через неможливість усунення порушень, що виникли внаслідок виявлених порушень законодавства з питань публічних закупівель. На другому тендері найдешевша пропозиція була у ТОВ “Магістральбудмонтаж” – 2,6 млн грн.

Варто зазначити, що ТОВ “Консоль-строй” належить Антонові Грицаєнку.

На зазначеній закупівлі підприємство вказувало двох найманих працівників окрім директора – інженера-кошторисника та інженера з охорони праці. Усі інші 18 працівників – це працівники КРБП “Зеленбуд” Запорізької міськради, яке є субпідрядником переможця. Крім того, фірма не має власної техніки для виконання послуг, вказавши 4 орендовані одиниці (дві у фірми “Транспромліс“) та 6 одиниць субпідрядного “Зеленбуд”.

Раніше “у виданні писали про розіграш тендеру ТОВ “Консоль-строй” з ТОВ “Статусбудінжиніринг”. Конкурент ТОВ “Консоль-строй” – ТОВ “Будівельник 2013” – на одній із закупівель також вказував оренду техніки у КРБП “Зеленбуд”.

Реконструкцію проспекту Маяковського завершили влітку 2019 року, що стало приводом для агітації команди Володимира Буряка у передвиборчій агітації на парламентських виборах.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі