Ремонт водогонів,що приховують депутати та інфіковані коронавірусом: підсумки дня

Ремонт водогонів,що приховують депутати та інфіковані коронавірусом: підсумки дня

Найголовніше за 26 березня

Ремонт водогонів на Запоріжжі під час карантину: доцільно?

З 13 березня у державі запроваджено карантин у зв’язку зі світовим спалахом коронавірусу. Так, на боротьбу з розповсюдженням вірусу направлені всі сили, але ресурси держави обмежені. Виявилось, що ми зовсім не готові протистояти пандемії. У зв’язку з чим голова Запорізької обласної державної адміністрації Віталій Туринок звернуся за допомогою до місцевого бізнесу, якому був переданий перелік ліків та обладнання необхідний медичним закладам Запоріжжя та області. Більше тут.

Запорізький рятувальник придбав авто за мільйон гривень

Продовжуємо знайомити своїх читачів зі статками наших рятувальників, після історії про закордонні мандрівки заступника ГУ ДСНС у Запорізькій області Олександра Назарова та отримання у подарунок від матері-пенсіонерки новесенького BMW X5 начальником аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС у Запорізькій області Володимиром Мілаєнком ми не сподівались, що зможемо чимось здивувати, але помилялись. Більше тут.

Мільйонний дохід і родинний автопарк: що містить декларація пологівського депутата?

Ми продовжуєммо шукати родзинки у деклараціях чиновників і депутатів Запорізької області. Сьогодні на порядку денному - декларація обранця Пологівської міськради, яка містить чимало цікавого. Олександр Анатолійович Деркач - депутат Пологівської міської ради об'єднаної територіальної громади. Однак свою депутатську діяльність він встигає поєднувати з підприємництвом. Більше тут.

Що приховують запорізькі народні обранці та посадовці у своїх деклараціях?

В країні закінчується термін подачі можновладцями електронних декларацій, де депутати та чиновники розповідають свою річну майнову історію. Однак, не всі обранці та посадовці можуть похизуватись «ідеальною репутацією». Сьогодні вас познайомимо з носіями ризику в декларації по Запорізькій області. Більше тут.

У розпал карантину Запорізька міськрада розігрує послуги з організації заходів

Проведення карантинних заходів у повному розпалі. В Україні оголошено надзвичайну ситуацію. Та Запорізьку міську раду не лікають ніякі епідемії чи пандемії. Сьогодні, 26 березня, Муніципалітет розігрує тендер на послуги з організації заходів. Так, Департамент спорту, сім'ї та молоді Запорізької міської ради вирішив замовити послуги з організації заходів, оцінивши їх у 1,5 млн грн. Проведення аукціону було заплановано на 14:53 26-го березня. Більше тут.

У Запорізькому регіоні збільшилась кількість заражених до 8

У Запоріжжі стрімко зростає кількість інфікованих на коронавірус, по даним МОЗ кількість інфікованих на разі ставить 8 осіб. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі