Рейдерське захоплення: чи встановить запорізька влада справедливість? (відео)

Рейдерське захоплення: чи встановить запорізька  влада справедливість? (відео)

Михайло Фокін розповів про інцидент з екснардепом.

Земельна війна між головою фермерського господарства Михайлом Фокіним та колишнім народним депутатом Вадимом Кривохатьком навіть не думає вщухати. Пройшовши курс лікування отриманої травми, Михайло Фокін погодився розповісти про подію, яка сталася 4 тижні тому.

За словами пана Михайла, 26 вересня він віз робітників на нічну зміну, але, як виявилося, на полі вже працювала збиральна техніка, яка, належить ФГ «Кривохатько В.В.». Голова фермерського господарства одразу подзвонив до відділу поліції. Невдовзі правоохоронці прибули на місце події, але не самі – з ними був адвокат Вадима Кривохатька, з яким одразу почали працювати поліцейські. За даними події було складено схему місця ДТП, але, як зазначає пан Михайло, невідомо, чи надано цей документ для подальшого розслідування.

Пізніше панові Михайлу надали для перегляду складений протокол. Голова фермерського господарства підписав документ, погодившись із його змістом. Натомість, працівники, які фактично скоювали кримінальне правопорушення, не були опитані.

Згодом один із співробітників поліції підійшов до фермера та порадив йому їхати на поле, аби захистити свій врожай.

Михайло Фокін одразу прибув до свого поля, побачивши на ньому вже п’ять активно працюючих комбайнів. Також до місця події прибув і Вадим Кривохатько, обвинувативши фермера у порушенні техніки безпеки.

Пан Михайло не здався і став перед зернозбиральною машиною, яка продовжувала працювати. За даними фермера, у цей час Вадим Кривохатько на своїй автівці скоїв наїзд на голову господартсва, пошкодивши йому ногу. У результаті цього Михайла Фокіна негайно госпіталізували. Вже на ранок у фермера констатували перелом і наклали йому гіпс. Понад 20 днів пан Михайло перебував у лікарні на стаціонарі.

Своїми діями колишній нардеп завдав голові фермерського господарства не тільки моральних, але й матеріальних втрат – 60 тисяч доларів за 320 тон пшениці.

Місцева поліція ніяк не реагує на заяви Михайла Фокіна. Аби домогтися справедливості, голова фермерського господарства звернувся також до СБУ, Офісу Президента України, голови Запорізької облдержадміністрації Віталія Туринка та державного діяча Арсена Авакова. Але відповідей так і не отримав.

Такий інцидент став наслідком усіх протиправних дій, які вчиняє Вадим Кривохатько вже протягом тривалого часу. За цей період на колишнього нардепа не одноразово скаржилися місцеві мешканці. За його плечима чимало злочинів – і протидія Біляївському комбінату, і знищення історичних курганів, і численні земельні махінації.

Очевидно, шляхом рейдерського захоплення пан Кривохатько намагається заволодіти усіма земельними ділянками, які ще не знаходяться під його протекцією. Але хто відповість на питання: «Як довго мешканцям Вільнянського району терпіти зазіхання на приватну власність»?

Детальніше про подію – у сюжеті.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі