Рейдерське захоплення земель, незаконна вирубка лісу та кандидати на посаду голів РДА: підсумки дня у Запоріжжі

Рейдерське захоплення земель, незаконна вирубка лісу та кандидати на посаду голів РДА: підсумки дня у Запоріжжі

Про найголовніше 4 листопада.

Рейдерське захоплення: чи встановить запорізька влада справедливість? (відео)

Земельна війна між головою фермерського господарства Михайлом Фокіним та колишнім народним депутатом Вадимом Кривохатьком навіть не думає вщухати. Пройшовши курс лікування отриманої травми, Михайло Фокін погодився розповісти про подію, яка сталася 4 тижні тому. (Читати)

Стали відомі прізвища кандидатів на посаду голів РДА Запорізької області

Ми вже розповідали, що голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок на своїй сторінці в Фейсбуці анонсував початок відбору на посади голів райдержадміністрацій. Кандидати повинні були пройти співбесіду з очільником області, після чого почати оформлювати документи. (Читати)

Роман Скрипін розповів запоріжцям, як завоювати довіру споживача

2 листопада у Запоріжжі відбувся Форум лідерів думок, який об’єднав навколо себе представників успішних брендів і блогерів.  У рамках заходу виступив український журналіст і телеведучий Роман Скрипін. Він розповів про свій медіапроєкт і поділився секретами здобуття довіри глядача. (Читати)

У Василівці триває незаконна вирубка лісу

Проїжджаючи трасою Москва-Сімферополь (що на Запоріжжі) через місто Василівку всі мають змогу насолодитись смарагдовою перлиною – Лисою горою. Густий ліс охопив пагорби навкруги, створюючи неймовірну картину. Проте сьогодні місцеві жителі все більше хвилюються за його збереження. (Читати)

Запоріжани пропонують переробляти опале листя у паливні брикети

На сайті електронних петицій з'явилась пропозиція переробляти опале листя у паливні брикети. Запоріжанин пропонує поліпшити екологічну ситуацію та закупити відповідне обладнання для переробки. (Читати)

Журналістка Яніна Соколова презентувала мультимедійний проєкт у Запоріжжі

У рамках Форуму лідерів думок, який відбувся 2 листопада, до Запоріжжя завітала журналістка Яніна Соколова. Телеведуча розповіла про успіх програми «Вечір з Яніною Соколовою» та анонсувала вихід мультимедійного проєкту «Я, Ніна», який має на меті змінити ставлення соціуму до онкохворих та хворих на рак до самих себе. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі