«Рік без Каті Гандзюк»: Запоріжжя приєднається до всеукраїнської акції

«Рік без Каті Гандзюк»: Запоріжжя приєднається до всеукраїнської акції

4 листопада – річниця смерті української громадської активістки Катерини Гандзюк, яку облили кислотою. Протягом 96 днів політична діячка боролася за життя, але її серце не витримало. Наразі «замовники» вбивства знаходяться на свободі. Саме тому небайдужі громадяни України влаштовують численні акції з вимогою покарати злочинців.

На активістку і радницю херсонського мера напали 31 липня минулого року. Зазначається, що її облили сірчаною кислотою у дворі власного будинку. Жінка отримала 30% опіків тіла. Лікарі протягом кількох місяців боролися за життя активістки, проте 4 листопада її серце не витримало. Одна із версій причини вбивства активістки - "лісова тема", якою займалася Катерина.

Наразі покарано лише п’ять співучасників злочину, як отримали мізерні строки ув’язнення (від 3 до 6 років). Однак замовники вбивства досі знаходяться на свободі, ігноруючи суди, пресу та громадськість.

Сьогодні о 19:00 запоріжани зберуться біля будівлі ГУ Нацполіції у Запорізькій області (Матросова 29 А), аби нагадати владі, вбивцям і всім громадянам України про необхідність встановлення справедливості.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі