Ритуальні послуги за півмільйона, обіцянки очільника ЗОДА і купівля олівця військкоматом: підсумки дня

Ритуальні послуги за півмільйона, обіцянки очільника ЗОДА і купівля олівця військкоматом: підсумки дня

Про найголовніше 8 січня.

Будівництво мостів у Запоріжжі відтягується через фірму з кримінальним шлейфом

Відомо, що станом на 8 січня проведення аукціону у відкритих торгах на проведення робіт із будівництва автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжі призупинено у зв’язку з наявністю скарг, поданих до Антимонопольного комітету України. (Читати)

Запорізькі посадовці виділили на ритуальні послуги півмільйона гривень

У Запоріжжі Департамент інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради  оголосив тендер на поховання померлих бездомних і невідомих громадян та похорон почесних громадян міста на суму -  573 тисячі гривень. Про це йдеться у системі «Прозорро». (Читати)

Запорізькі вкладники «Доступного житла» звернулись до народного депутата

Ми неодноразово писали про проблему учасників програми «Доступне житло», які оформили кредити на купівлю квартир від забудовника ІБК «Рассвет». Ще навесні люди повинні були отримати ключі від своїх квартир, але вимушені самостійно захищати свої права. (Читати)

Обіцянки голови Запорізької ОДА: що втілено в реальність?

За кілька місяців свого головування очільник ЗОДА Віталій Туринок зробив щонайменше три гучних обіцянки, які можна знайти на офіційному сайті установи та публічній сторінці голови. За даними аналітичного порталу "Слово і діло", усі три обіцянки досі знаходяться у процесі. (Читати)

Курйози Прозоро: як запорізький військкомат олівець купував

Продаж канцелярського приладдя державі відбувається через систему електронних торгів Прозоро. Саме нею державні замовники користуються, коли хочуть придбати такі товари. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі