Рівень відповідальності запорізького мера: які обіцянки не виконав Володимир Буряк?

Рівень відповідальності запорізького мера: які обіцянки не виконав Володимир Буряк?

Мер Запоріжжя Володимир Буряк, за весь час перебування на посаді, дав 57 політичних обіцянок, які повинні були змінити місто на краще. Однак зі всієї кількості виконані тільки 26 обіцянок, у процесі виконання 15, а ось чи дочекаються своєї черги до кінця мерського строку ще 16 - невідомо. Відповідну добірку зробив аналітичний портал «Слово і діло».

Розберемося по пунктах, що саме обіцяв міський голова та чого запоріжани так і не дочекалися.

Почнемо з приємного, за три роки роботи мера у Запоріжжі виконано більшість обіцянок, які стосувались муніципального транспорту, розвиток медицини у місті, а саме відкриття центра швидкої допомоги, нові медичні автомобілі, облагородження паркових зон, та відкриття дитячих садків, тощо.

Свого зоряного часу чекають 15 запланованих робіт, а саме збереження фінансування пільгового проїзду, ремонт 51 тисячі квадратних метрів внутрішньо квартальних доріг до кінця 2019 року та встигнути добудувати новий термінал аеропорту до нового року. Також стоїть на черзі реконструювання парку «Піонерів», та дана 3 роки назад обіцянка щодо будування злободенного мосту через Дніпро, тощо.

Серед провалених обіцянок, можна окреслити, що переважна більшість стосується прострочених  строків завершення робіт на певних об’єктах. Вчасно не встигли запустити сучасний ангіограф у 5-й міській лікарні, відкрити міську амбулаторію № 10 після реконструкції та у термін відкрити рух шляхопроводом на Металургів. Також зазнали невдачі проекти щодо проведення капітального ремонту на відрізку дороги до аеропорту, створення Єдиного інформаційного центру реагування на правопорушення та оновлення Генерального плану міста, тощо.

Дивлячись на загальну картину обіцянок, робота мера оцінюється у 46%.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі